Okunma

AirTies Air4400 İle Kapsama Alanını Genişletin


09 Nisan 2014 Çarşamba 10:05
AirTies Air4400 İle Kapsama Alanını Genişletin

AirTies’ın kablosuz ağ genişletici ürünü Air4400’in yazılımı, kullanıcıların hiçbir teknik bilgiye gerek duymaksızın, kolaylıkla bağlantı problemlerini çözebilmelerini sağlayacak bir arayüz ile güncellendi. Air 4400’ın yazılımı, AirTies Çağrı Merkezi’ne gelen geri bildirimler dikkate alınarak yenilendi.

Yeni yazılım, evlerinde WPS teknolojisine sahip olmayan modemi bulunan kullanıcıların, hiçbir teknik bilgiye ve yardıma gerek duymadan, rahatlıkla ağ genişleticiyi kurmasını mümkün kılıyor. WPS teknolojisine sahip modemlerde ise AirTouch teknolojisi ile kapsama alanı sorunları 2 dakikanın altında bir sürede ve en yüksek güvenlik seviyesinde çözülebiliyor.

Her mekanda kablosuz ağ deneyimi

Air4400, Mesh teknolojisi ile çok katlı betonarme yapılarda ve geniş alanlarda ortaya çıkan sinyal zayıflaması sorununa çözüm oluyor. Air4400 ile arka odalarda kablosuz ağa bağlanma sorunu tarih oluyor.

Universal Repeater özelliği sayesinde her modemle uyumlu çalışan Air4400, Ethernet girişi olan tüm TV’lerde kullanılabiliyor. Özellikle oyun konsollarında hız performansını artıran Air4400, oyun tutkunları için ideal. Air 4400, oyun konsollarının modeme daha hızlı ulaşmasını sağlayarak daha keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Air 4400 ile özellikle video ve ses gibi yüksek boyutlara sahip dosyalar kesintisiz bir şekilde farklı ekran veya cihazlara yüksek hızla aktarılabiliyor.

Kolay ağ yönetimi

Air4400 sayesinde herkesin evinde kendi özel asistanları oluyor. AirTies Network Asistanı (ANA) ile ağa bağlı tüm cihazlar tek bir uygulama üzerinden yönetilebiliyor, yapılan tüm değişiklikler otomatik olarak diğer erişim noktalarına ulaşıyor. Böylelikle kullanıcı tek bir arayüz üzerinden tüm bağlantıları ve cihazları kontrol edip yönetebiliyor.

Air4400 cihazının yeni teknolojiler doğrultusunda desteklenen yazılım güncellemeleri, ANA programı sayesinde otomatik olarak yapılıyor, böylelikle kullanıcıların evindeki ağ kendini sürekli yeniliyor.

:: Kablosuz ağınızın erişmediği noktalar için ne yapıyorsunuz?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “AirTies Air4400 İle Kapsama Alanını Genişletin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Chipset: BCM5357 // RAM: 32MB

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Hocam aldım bu aletten dünden beri evde kullanıyorum ancak aleti aldığımdan beri sınırlı erişim diyor çözümü var mıdır ?

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Fiyatı?

" AirTies Air4400 İle Kapsama Alanını Genişletin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AirTies Air4400 İle Kapsama Alanını Genişletin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AirTies Air4400 İle Kapsama Alanını Genişletin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "