Okunma

AirTies, TV Connect Fuarı’na Çıkarma Yapacak


18 Mart 2014 Salı 08:25
AirTies, TV Connect Fuarı’na Çıkarma Yapacak

AirTies, dünyanın en hızlı kablosuz video erişim teknolojisi 802.11ac‘ye sahip yeni ürün ailesiyle 10. TV Connect fuarında Türkiye’yi temsil edecek. AirTies, erişim hızını 1,7 Gbit’e çıkartacak yeni ürün ailesiyle hız deneyiminde devrim yaratacak. Ürünlerin sahip olduğu yeni tasarımı ile, 10 cm x 10 cm boyutlarındaki ürünler pazarın en ufak ve en şık tasarım özelliklerine sahip.

Geleceğin teknolojilerinin tanıtıldığı TV Connect Fuarı, 83 ülkeden 7500’ü aşkın sektör çalışanını 18-20 Mart 2014 tarihlerinde Londra’da buluşturuyor. Fuara dünyanın önde gelen OTT, telekomünikasyon ve kablolu iletişim şirketleri ile yayıncı, içerik ve çözüm sağlayıcı şirketler katılıyor.

AirTies, sektördeki en kapsamlı ve rekabetçi teknoloji ödüllerinden biri olarak kabul edilen “TV Connect Industry Awards”da, geliştirdiği patentli teknoloji AirTies Mesh ile “En İyi Destekleyici Teknoloji” kategorisinde finale kaldı. “En İyi Destekleyici Teknoloji” kategorisinde ödül; silikon yapılı, destekleyici teknoloji, IP ve analiz çözümü sunan ürün, servis ve inovasyon alanındaki teknolojilere veriliyor. Ödüller, sektör devlerini Londra’da bir araya getiren 10. TV Connect fuarında 19 Mart’ta sahiplerini bulacak.

:: AirTies ürünlerini kullanıyor musunuz?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AirTies, TV Connect Fuarı’na Çıkarma Yapacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AirTies, TV Connect Fuarı’na Çıkarma Yapacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AirTies, TV Connect Fuarı’na Çıkarma Yapacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "