Okunma

Beyaz iPhone Nihayet Geliyor!


31 Ocak 2011 Pazartesi 16:30
Beyaz iPhone Nihayet Geliyor!

Otoriteler tarafından ne kadar eleştirilse de, anten, çekmeme ve dayanıksızlık sebepleri ile dava konusu olsa da, iPhone, her zamanki gibi akıllı telefonların zirvesine oynamaya devam ediyor. Büyük elma, şimdi iddiasını, beyaz iPhone 4 ile perçinlemek niyetinde.

Ak Süvari Yaklaşıyor!

Geçtiğimiz yıldan beri, “Piyasaya çıktı, hayır önümüzdeki ay çıkacak, en geç 2010 sonunda, bilemedin 2011 başında…” şeklinde lanse edilen ak süvari, 2011’in Mart ortasında kesin olarak piyasaya sürülecek. Hatta bazı pazarlama şirketleri, alım listelerine, akıllı telefonu eklemiş durumda.

 :: Beyaz iPhone’u satın almak niyetinde misiniz?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Beyaz iPhone Nihayet Geliyor!”

  1. takein dedi ki:

    piyasada siyahı bulunamıyor beyazını kim bulacak

" Beyaz iPhone Nihayet Geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Beyaz iPhone Nihayet Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Beyaz iPhone Nihayet Geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "