Akbank mobil uygulaması yenilendi


01 Ekim 2019 Salı 13:38
Akbank mobil uygulaması yenilendi

Dijital dünyanın gerekliliklerine ayak uyduran bankalar da yenilikleri ile müşterilerinin hayatını kolaylaştıyor. Son olarak, Akbank cephesinden tasarım ve teknolojiye dair bir dizi yenilik haberi geldi. Akbank mobil uygulaması yenilenerek, müşteri deneyimini iyileştirildi.

Akbank mobil uygulaması yeni tasarımına kavuştu

Müşteri deneyimini iyileştirmek için yatırımlarına devam eden Akbank, bu kapsamda ‘Yeni Nesil Akbank’ programını başlattı. Akbank mobil uygulaması da bu program çerçevesinde yeniden tasarlandı.

Tüm kanallarından müşterilere ortak bir deneyim sunma felsefesinden hareketle yenilenen Akbank Mobil isimli uygulama artık akıllı bankacılık sitemlerini kullanıyor. Bu sayede süreç daha kolay ve sade bir hal alıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil “Müşteri ihtiyaçları ve kullanım alışkanlıkları da hızlı bir dönüşümden geçiyor. Biz de teknoloji ve insan kaynağımıza önemli yatırımlar yapıyor, geleceğin bankacılığını müşterilerimize bugünden sunuyoruz. ‘’Yeni Nesil Akbank’’ programı kapsamında şubelerimiz ile başlattığımız dönüşüm bugün müşterilerimizle temas ettiğimiz tüm noktalara yayılıyor. Dönüşümü, sadece şubeleri ya da mobil bankacılığı değil bankanın bütününü kapsayan bütünsel bir bakışla ele alıyoruz. Çağrı Merkezi ve ATM’lerimizde de aynı dönüşümü gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Diyalog Bankacılığı, Chatbot gibi teknolojilere yatırımımız da devam ediyor.” dedi.

Binbaşgil, AkÖde’nin bir ürünü olan Tosla ile ilgili de açıklama yaptı. Gençlerin günlük banka işlemlerini gerçekleştirirken sosyalleştiren uygulamanın, gençlerin finansal hizmetlerle olan ilişkilerini yeniden tanımlayacağı düşünülüyor.

Akbank geçen yıl ülkemizde 200 milyon dolarlık yatırım gerçekleştirdi Bu yıl de 200 milyon dolarlık yatırım söz konusu.

Akbank Strateji, Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce de müşterileri ile deneyimsel bir bağ kuran şirketlerin ayakta kalacağını belirtti.

Yüce’nin Akbank Mobil ile ilgili açıklamaları ise şu şekilde:

“Müşterilerimiz Akbank Mobil’e giriş yaptıklarında artık yepyeni bir iletişim alanı görecekler. Bu alanda müşterilerimiz için finansal hayatlarına dair akıllı ipuçları üretiyoruz. Aylık, haftalık nakit akış özetleri, ücret iade bilgileri, nakit akışı öngörüsü ve kredi kartı harcama analizleri ile müşterilerimize günlük hayatlarında araştırmak için vakit harcayacakları sonuçları akıllı ipuçları olarak sunuyoruz. Büyük veri, onu işleyip anlam üretince gerçek ifadesini buluyor. İşte Akbank Mobil’deki bu kişiye özgü yeni alanda müşterilerimize, kendi büyük verilerini anlamlı bir şekilde sunuyoruz. Yeni Akbank Mobil ile müşterilerimiz için kişiye özel teklif ve çözümler sunabiliyoruz. Tüm bunlar, Akbank Mobil’in yeni yolculuğunun ilk adımı. Önümüzdeki dönemde de yepyeni özellikler ve daha da iyileştireceğimiz müşteri deneyimi ile tüm dünyada örnek gösterilen bir mobil uygulama olmaya devam edeceğiz.”
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “Akbank mobil uygulaması yenilendi”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Huawei p40 telefona akbank mobil indirilemiyor ve kimse bu konu hakkında bişey yapamıyor böyle birşey olamaz yani

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  isbanki ornek alin rahat edin

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Şimdiye kadarki en kötü tasarım. Ne nerede bulamıyorsun. Bunu yapan mühendis kör olmuş

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  Elinize sağlık artık sayenizde görme engelliler kullanamıyorlar

 5. Ziyaretçi dedi ki:

  Hiçtegüzel değil eski hali daha güzel kullanımı iyiyidi

 6. Ziyaretçi dedi ki:

  Berbat bir tasarım olmuş.

 7. Ziyaretçi dedi ki:

  Evet değişti ve kanser olduk

 8. Ziyaretçi dedi ki:

  çok güzel olmuş yeni tasarım

" Akbank mobil uygulaması yenilendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Akbank mobil uygulaması yenilendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Akbank mobil uygulaması yenilendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
 2. 2 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
 3. 3 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
 4. 4 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
 5. 5 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
 6. 6 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
 7. 7 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
 8. 8 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
 9. 9 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
 10. 10 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)