Okunma

Akıllı Bileklik Devrimi: Tago Arc


14 Şubat 2015 Cumartesi 09:30
Akıllı Bileklik Devrimi: Tago Arc

Akıllı saatlerden sonra gücü ve tercih edilirliği yükselen akıllı bilezikler ilginç özellikler kazanarak yoluna devam ediyor. Indiegogo adlı Kickstarter benzeri bağış kampanyası web sitesinde gerçekleşen bir proje bu konuda harika bir örneği karşımıza çıkartıyor.

Tago Arc adını taşıyan bir akıllı bilezik kısa sürede 40 bin dolarlık hedefe ulaşarak yola çıkacağını çoktan müjdeledi bile. Peki bu ürünü özel kılan nedir? Her şeyden önce Tago Arc görsel olarak tam anlamıyla devrimsel bir ürün. Çok daha şık, ilgi çekici ve uzun süre bilekte taşınmak isteyecek bir tasarıma sahip.

15-02/13/tago-2.jpg

Tago Arc’ın e-ink ekranı sayesinde görünümü istediğiniz gibi değiştirebiliyor, Android telefonunuzdan tasarımları rahatlıkla aktarabiliyorsunuz. Öte yandan kendi tasarımlarınızı oluşturup bilekliğe transfer etmek de mümkün. Uygulama üzerinden tanesi 1 dolara satılacak ekstra görsel içerikler de cabası.

15-02/13/tago-app.jpg

Bir başka dikkat çeken özellik, Tago Arc’ın NFC özelliği aktif konumdaki Android telefondan her türlü görseli kendi bünyesine çekebilmesi. Öte yandan akıllı bilezik bu yöntemle telefonunuzdan enerji alıp kendini şarj edebiliyor. Böylece batarya derdine de son vermiş oluyorsunuz.

Ürünün Indiegogo sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

:: Tago Arc sizce de çok farklı gözükmüyor mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

10 yorum - “Akıllı Bileklik Devrimi: Tago Arc”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  dünyanın parası olur ucuz olursa eşime alırım bir tane baya bir hoşuma gitti daha bence takma tırnak da gelecek şöyle note kalemi gibi bir kalemle dokunup rengini falan değiştirecekler daha bunlar bence başlangıç mesela lensler olacak renk falan değiştirecekler sistem baya bir ufaldı ya…

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Beyler e-ink teknolojisini bilmiyorsunuz ama cahil cahil konuşuyorsunuz. Proje çok iyi ve çok mantıklı. Tebrikler

 3. NikO ASMU dedi ki:

  Enerji tutmuyor, þarj olmuyor, telefonun enerjisi ile çalýþýyor nfs ile telefondan þarjý alýr

 4. mus.e dedi ki:

  Aynen,batarya olmadan enerjiyi nasýl tutacak

 5. engerex dedi ki:

  Batarya yok deniþsiniz Ve þarj oluyor demiþsiniz. Çeliþki.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  telefonun şarjı daha çabuk bitecek böylece 🙂

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Devrimsel demişsinizde bu bildiğin Sony Fes Watch çakması

" Akıllı Bileklik Devrimi: Tago Arc konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Akıllı Bileklik Devrimi: Tago Arc ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Akıllı Bileklik Devrimi: Tago Arc ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "