Okunma

Akıllı DVD Piyasada


31 Mart 2009 Salı 10:29
Akıllı DVD Piyasada

Herkes için ev bilgisayarında özel fotoğraflara ulaşmak veya DVD’ye yazmak her zaman çocuk oyuncağı değildir. Verbatim bu yüzden, tüm süreç boyunca önceden yüklenmiş yazılımı ile kullanıcıya kılavuzluk eden bir DVD-R geliştirdi. Yazılım, otomatik olarak başlıyor ve PC’deki fotoğraflara da otomatik olarak ulaşmasıyla, kullanıcılar sadece “Yazdır” menüsünü tıklayarak işlemi bitirebiliyor.

PhotoSave DVD manuel modunda “ara & yazdır” fonksiyon desteği sayesinde PC’ye bağlanmış bir dijital fotoğraf kamerasındaki fotoğraflar doğrudan arşivlenebiliyor. DVD, 4.5GB depolama kapasitesiyle 2000 fotoğrafı 80 farklı biçimde saklayabiliyor. PhotoSave DVD, farklı kayıt oturumları gerçekleştirebilmesi sayesinde kullanılabilir belleği sürekli gösteriyor. Böylece  sonradan bile fotoğraflar kolayca eklenebiliyor. 4.5 GB üzerindeki veri birimleri otomatik olarak farklı PhotoSave DVD’lere dağıtılabiliyor.

:: Böyle bir DVD işinizi kolaylaştırır mı?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Akıllı DVD Piyasada konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Akıllı DVD Piyasada ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Akıllı DVD Piyasada ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "