Okunma

Akıllı Şehirler Konferansı başlıyor!


27 Aralık 2016 Salı 07:30
Akıllı Şehirler Konferansı başlıyor!

Son iki yıldır odağında akıllı şehirler olan Kamu Teknoloji Günleri için geri sayım başladı.

Uluslararası Akıllı Şehirler Konferası için tarih belli oldu

Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı 2. kez Akıllı Şehiler: 360 teması ile gerçekleşiyor. 360 konsepti içerisinde akıllı şehirler, kapsamlı bir biçimde ele alınacak olup, tarımdan, sağlığa, ulaşımdan sosyal inovasyona kadar çok yönlü olarak masaya yatırılacak.

16-12/27/gorsel_akilli-sehirler_2_konferans.jpg

Akıllı şehir konusunda, belediyelerin yaptıkları çalışmaları kamuoyu ille paylaşmaları için, etkinlik bir platform görevi görmektedir. Derneğin kamu kurumları ve belediyeleri ile aktif ve sürekli çalışmasının doğal bir sonucu olarak konunun doğru muhatapları ve karar verici üst düzey yöneticilerin katılımı ile konferans amacına ulaşılması planlanıyor.

Konferansa belediyeler, kamu kurumları, valilikler ve kalkınma ajanslarından oluşan bir katılımcı kitlesi ile birlikte 1000 kişinin katılması planlanıyor.

Kamu çalışanlarına tamamen ücretsiz olan etkinlik, 1 Mart 2017‘de Ankara Congresium‘da düzenlenecek.

:: Akıllı şehirlerin geleceği hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Akıllı Şehirler Konferansı başlıyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Üniversite öğrencileri bu işin başını çekmeli fakat gel gör ki kamu personeline ücretsiz. Öğrenciye teşvik sıfır. böyle inovasyon olmaz ki

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Akilli imamli akilli camili sehirler istiyoruz

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Herşey Watch Dogs daki gibi olacak.

" Akıllı Şehirler Konferansı başlıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Akıllı Şehirler Konferansı başlıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Akıllı Şehirler Konferansı başlıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "