Okunma

Akıllı Şehirler ve Yaşam Stratejileri


17 Ekim 2012 Çarşamba 06:37
Akıllı Şehirler ve Yaşam Stratejileri

VI. İstanbul Bilişim Kongresi “Akıllı Şehirlerde Akıllı Yaşam ve Başarı Örnekleri” temasıyla 7-8 Kasım 2012 tarihlerinde Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş yerleşkesinde 100’den fazla konuşmacının katıldığı 25 farklı oturumda gerçekleşecek.

Bizlerin de ShiftDelete.Net olarak medya sponsoru olduğumuz etkinlikte, akıllı şehirler konusu tartışılacak. Ülke nüfusumuzun % 76’sının şehirlerde yaşadığını düşünürsek, akıllı şehirler konsepti kritik bir öneme sahip. 

Akıllı şehirlere geçiş

Akıllı şehirler sayesnde şu anda yaşadığımız trafik, çarpık ve kaçak yapılaşma, hava kirliliği, eğitim, sağlık, güvenlik, iletişim, altyapı ve işsizlik gibi birçok sorunun aşılacağı ya da azalacağı aşikar.

Şehirdeki yaşamı kolaylaştırıcı teknolojileri öğrenmek, uzmanlardan yaşanabilir şehirlerin nasıl olması gerektiği konularda bilgiler edinmek için siz de sponsoru olduğumuz bu konferansa katılabilirsiniz. Detaylı bilgiyi İstanbul Bilişim Kongresi’nin web sitesinden alabilirsiniz.

:: Akıllı Şehirler ve Yaşam Stratejileri
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Akıllı Şehirler ve Yaşam Stratejileri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Akıllı Şehirler ve Yaşam Stratejileri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Akıllı Şehirler ve Yaşam Stratejileri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "