Okunma

Aktaş Dış Ticaret Performansını Nasıl Artırdı?


20 Temmuz 2015 Pazartesi 11:30
Aktaş Dış Ticaret Performansını Nasıl Artırdı?

Pek çok farklı ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük dış ticaret firmalarından olan Aktaş Dış Ticaret ile kullandıkları bilişim teknolojileri hakkında çok keyfli ve bilgilendirici bir röportaj hazırladık.

Bilişim teknolojilerindeki iş kalemlerini Limonhost’tan temin eden Aktaş Dış Ticaret, Limonhost’un sunduğu hizmetlerle beraber ne gibi kazanımlar elde etti? Limonhost, Aktaş Dış Ticaret için hangi servisleri kullandı? Gelecekte Aktaş Dış Ticaret ve Limonhost’un kullanmayı düşündükleri bilişim teknolojileri neler?

Tüm bu soruları hem Aktaş Dış Ticaret Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cenk Türkay‘a, hem de Limon Hosting Genel Koordinatörü İbrahim Ünyeli’ye sorduk. 

İyi seyirler…

ADVERTORIAL
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Aktaş Dış Ticaret Performansını Nasıl Artırdı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Aktaş Dış Ticaret Performansını Nasıl Artırdı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Aktaş Dış Ticaret Performansını Nasıl Artırdı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "