Okunma

AkTTif ile Herkes Kıpır Kıpır


30 Haziran 2009 Salı 07:32
AkTTif ile Herkes Kıpır Kıpır

Gençlerin ve genç kalanların kendi tarzlarını ortaya koyacağı yeni kanalda genç stil, müzik, sinema, etkinlikler, TV programları hakkında güncel bilgilerin yanı sıra ziyaretçileri çeşitli yarışmalar ve eğlence fırsatları bekliyor.  Aylık 400 milyondan fazla görüntülenme sayısına ulaşan MSN portalında hizmete giren MSN AkTTif‘in de kısa sürede güçlü bir çekim merkezi olması bekleniyor.

Bu arada gençlere ve genç kalanlara yönelik MSN AkTTif kanalından önümüzdeki günlerde hemen herkes haberdar olacak. Özellikle 24 yaş altındaki gençleri Messenger Today sayfasında Gençlik Kanalı içerikleri karşılayacak. Windows Live Messenger kullanıcıları ise hemen her gün kullandıkları bu programı açar açmaz Messenger Today‘daki yeni duyuruları anında görebiliyor olacak.

 

MSN AkTTif, Türkiye’deki İnternet kullanıcılarının yüzde 55’inden fazlasını oluşturan 24 yaş ve altındaki gençleri hedefliyor.

 

Microsoft Tüketici ve İnternet Hizmetleri Türkiye Genel Müdürü Ebru Çapa önümüzdeki günlerde yepyeni sürprizlere hazırlandıklarını bildirirerek şunları söyledi:

Türk Telekom ile birlikte gerçekleştirdiğimiz MSN AkTTif Türkiye‘nin bugüne kadar gördüğü en büyük ve dinamik gençlik portalı olacak. Ayda 19 milyon tekil ziyaretçisi olan MSN’in genç ziyaretçilerinin bu kanalın müdavimi olmasını bekliyoruz. MSN‘in dünyada gençlere yönelik benzer kanalları olsa da tüm içeriği tek bir kanalda toplayan ilk uygulama olacağını da söyleyelim.

Microsoft Türkiye ile gerçekleştirdikleri işbirliğinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan sözlerine şöyle devam etti: “Türk Telekom olarak, teknolojiyi her alana dâhil ederek müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Bugüne kadar gençlere sunduğumuz teknolojileri zengin içeriklerle desteklediğimiz birçok projeyi hayata geçirdik. Çocuk portalımız TTÇocuk kapsamında hazırladığımız eğitici ve eğlendirici içerik ile de çocuklarımızın hayatlarına değer katmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda, Microsoft ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği sayesinde MSN AkTTif portalından gençlere ulaşacak olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

:: Böyle bir Portal gençlere ne gibi bir fayda sağlayacak?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “AkTTif ile Herkes Kıpır Kıpır”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    gayet başarılı bir portal. hayırlı olsun

" AkTTif ile Herkes Kıpır Kıpır konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AkTTif ile Herkes Kıpır Kıpır ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AkTTif ile Herkes Kıpır Kıpır ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "