Alafranga tuvalet temizlik robotu: SPINX


15 Aralık 2017 Cuma 22:07
Alafranga tuvalet temizlik robotu: SPINX

Öne çıkan girişimler listemizde 11-15 Aralık haftasını, Cuma günü ile kapatıyoruz. Hafta içinin bu son gününde, oldukça ilginç ve kullanışlı bir ürünle karşınızdayız. Alafranga tuvalet temizlik robotu, SPINX.

Tuvalet temizlik robotu ile daha hijyenik ortam

SPINX, alafranga tuvaletler için aslında akıllı bir klozet kapağı. Oldukça kalın olan klozet kapağının içerisinde, bir adet tuvalet fırçası, su ve sabun çıkışları ve kurutma fanları bulunuyor.

Tuvaleti kullandıktan sonra, SPINX klozet kapağını kapatıyor ve yanında bulunan butona basıyorsunuz. Klozet kapağının içerisinden temizlik fırçası çıkıyor ve alafranga tuvaletin içini su ve sabun vasıtasıyla temizliyor.

Fırça, daha sonrasında kendisini de temizledikten sonra klozet kapağının içerisinde yerini alıyor. Daha sonrasında, SPINX’in etrafında bulunan 8 su deliği, yüksek basınçla tuvalette oturulan bölgeyi temizliyor.

Ardından kurutma fanları, ıslanan bölgeleri kurutuyor. Toplam temizlik süresi 90 saniye alıyor.

SPINX, dahili bir batarya aracılığıyla gücünü alıyor. 12V gücünde düşük elektrik tüketen ürünün bataryası, yaklaşık olarak 30 temizlik işlemi sonrasında bitiyor.

Batarya, klozet kapağının ucunda bulunuyor. Çekerek çıkartıyor ve hemen yakınına konumlandıracağınız şarj istasyonuna takıyorsunuz. Şarj işlemi tamamlandıktan sonra bataryayı, manyetik olan klozet kapağının ucuna kolayca geri takıyorsunuz.

Ayrıca klozet kapağının, siz ne kadar sert kapatırsanız kapatın yavaş kapandığını belirtelim. Klozet kapağı, 149 kiloya kadar ağırlık kaldırabiliyor.

Ürünün kurulumu oldukça basit. Mevcut klozet kapağınızın yerine aldığınız uyumlu boyuttaki SPINX’i ilgili cıvata deliklerine yerleştiriyorsunuz. Sifonunuza giden hortumun arasına, SPINX’den çıkan aparatlar aracılığıyla sabun bölmesini yerleştiriyorsunuz.

Sifon tertibatında herhangi bir değişikliğe gidilmiyor, ürün sadece ek çeşme ihtiyacı duymaksızın sifona giden çeşmeyi kullanıyor. Kurulum işlemi böylece gerçekleşmiş oluyor.

Ürünün sabun bölmesine sıvı tuvalet solüsyonlarını koyabileceğiniz gibi, tuvalet tabletlerini de koymanız mümkün.

Teslimat tarihi ve fiyatlar

Kickstarter üzerinden satışa sunulan tuvalet temizlik robotu SPINX, Kickstarter üzerinden desteklerinizi bekliyor. Ürünün teslimat tarihi, Temmuz 2018.

Ürünün Türkiye’ye herhangi bir kargo ücretinin olmadığını belirtelim. Ürünün kutu içeriğinden; SPINX tuvalet temizlik robotu, yedek temizlik fırçası, tuvalet tabletleri ve şarj istasyonu çıkıyor.

Ürünün teslimatından önce SPINX ekibi, iki farklı boyutta olan SPINX klozet kapağından hangisini istediğinize dair sizinle iletişim kuracak. İnce uzun ve yuvarlak olmak üzere iki farklı boyutta satışa sunulan SPINX tuvalet kapağının boyutları ile ilgili detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Ürünün bazı paketleri;

1 Adet SPINX temizlik robotu paketi (50 Stok) –> 198$

1 Adet SPINX temizlik robotu paketi (85 Stok) –> 199$

1 Adet SPINX temizlik robotu paketi (250 Stok) –> 229$

1 Adet SPINX temizlik robotu paketi –> 249$

Ürün hakkında daha fazla bilgi ve satın almak için tıklayın.

:: Akıllı klozet kapakları hakkında düşünceleriniz neler?




yazarBerkin Kayalar

Küçüklüğünden beri teknolojiyle içli dışlı olan ve en yeni gelişmeleri paylaşan Berkin, boş vakitlerinde Nintendo oyunları oynamaktan keyif alıyor
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Alafranga tuvalet temizlik robotu: SPINX”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Avmlere lazım

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Müthiş ya, kısmetse almayı düşünürüm.

" Alafranga tuvalet temizlik robotu: SPINX konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Alafranga tuvalet temizlik robotu: SPINX ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Alafranga tuvalet temizlik robotu: SPINX ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
 2. 2 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
 3. 3 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
 4. 4 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
 5. 5 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
 6. 6 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
 7. 7 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!
 8. 8 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
 9. 9 Apple Watch Series 6 inceleme! Apple Watch Series 6 inceleme!
 10. 10 Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü? Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü?