Okunma

Alan Wake Yapım Aşamasında Olgunlaştı


21 Şubat 2010 Pazar 17:30
Alan Wake Yapım Aşamasında Olgunlaştı

2006 yılında yapılan E3 oyun fuarında, Alan Wake adlı çok iddialı bir yapımın tanımı gerçekleşmişti. Gerek oyunun grafikleri gerek ise oynanış stili nedeniyle birçok insan bu yapımı dört gözle beklemeye başladı.

Ancak üst üste gelen erteleme haberleri yüzünden, yılan hikâyesine dönen oyun bir türlü piyasaya sürülemedi. Üstelik bir de ilk başlarda PC ve Xbox 360 için hazırlanan yapımın geçtiğimiz haftalarda bilgisayarlara çıkartılmayacağının açıklanması oyuncuların büyük tepkisine çekti.


Solda kahramanın 2006’daki hali bulunuyor. Sağdaki ise en son yayınlanan ekran görüntülerinden biri.

Xbox 360 için özel olarak geliştiriliyor

İyisiyle kötüyüle, Alan Wake piyasaya çıktığı zaman grafiksel olarak kullanıcılara görsel şölen sunmayı hedefliyor. Yayınladığımız fotoğrafta ise kahramanın 2006 yılından günümüze geçirdiği değişiklikleri içermekte. Tekrar erteleme almaz ise Alan Wake mayıs ayında raflardaki yerini alacak.

:: Alan Wake için Xbox 360 alır mıydınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Alan Wake Yapım Aşamasında Olgunlaştı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Alan Wake Yapım Aşamasında Olgunlaştı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Alan Wake Yapım Aşamasında Olgunlaştı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "