Okunma

Albümünü iPad’de Çıkaracak


05 Haziran 2011 Pazar 11:30
Albümünü iPad’de Çıkaracak

İzlandalı sanatçı Björk, Biophilia adlı yeni albümünü iPad üzerinde çalışan bir multimedya paketi olarak çıkaracağını açıkladı.

Bir ana uygulama altında çalışan 10 farklı alt-uygulama şeklinde sunulacak olan albümde kullanıcılar her bir şarkıyı değişik şekillerde dinleyebilecek ve kendi remixlerini yapabilecek.

Bir iPad uygulamasında yapılabilecekleri düşündüğümüzde videolarla ve interaktif fonksiyonlarla süslenmiş albümün oldukça büyük bir ses getireceğini ve bu yolda önemli bir “ilk adım” olabileceğini düşünüyoruz.

Albümün normal CD versiyonu da uygulama ile aynı anda raflarda olacak. Fiyatlandırma ile ilgili ise şu anda bir bilgi yok.

:: Tabletler sizce müzik albümlerinin yeni durağı olacak mı?

 
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Albümünü iPad’de Çıkaracak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Albümünü iPad’de Çıkaracak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Albümünü iPad’de Çıkaracak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "