Okunma

Alcatel-Lucent’ten 4G Bağlantılı Otomobil


04 Mart 2010 Perşembe 14:01
Alcatel-Lucent’ten 4G Bağlantılı Otomobil

Alcatel-Lucent, ağ operatörlerine ve kurumlara, internetin sürdürülebilir iş modellerini nasıl yarattığını gösteriyor. Firmanın CeBIT 2010′da tanıttığı iş modeline göre çözüm, geleneksel telekomünikasyon ağları ile çokluortam internet uygulamaları arasında bağlantı kurmakta yatıyor. 

 

Alcatel-Lucent’ın bu yılki CeBIT‘te vurguladığı konulardan biride 4G bağlantı teknolojisinin temel taşlarından biri olan LTE. Bu yeni mobil standardı, bantgenişliği ve gecikme süreleri bakımından tepe değerler sunmakla kalmıyor, tamamen yeni uygulamalar da sağlıyor.

4G ev telefonundan arabaya her yerde kullanılacak.

Dört tekerlek üzerinde akıllı bir internet telefonu olan LTE bağlantılı otomobil konsepti, , Alcatel-Lucent‘ın standında sergilediği çözümler arasında yer aldı. 

Bu konsept araç, yeni mobil standart olan LTE‘ye dayanıyor ve internet telekomünikasyonu ile otomobil arasında bağlantı kuruyor. Bu çerçevede, navigasyon ve otomobil teşhisinden internetten bilgi ve eğlence indirmeye kadar çok geniş bir yelpazede mobil servis sunuluyor.

Alcatel-Lucent, Hanover‘da, dokunmatik ekranlı ofis telefonu sergiledi.  Bu yeni telefon, devamlı olarak internet, e-posta ve birleşik iletişim gibi işlevler sağlayacak.

:: LTE özelliğine sahip bir ev telefonu araba kullanmak ister miydiniz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Alcatel-Lucent’ten 4G Bağlantılı Otomobil konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Alcatel-Lucent’ten 4G Bağlantılı Otomobil ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Alcatel-Lucent’ten 4G Bağlantılı Otomobil ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "