Okunma

Aldatan koca Uber’e 48 milyonluk dava açtı!


13 Şubat 2017 Pazartesi 09:00
Aldatan koca Uber’e 48 milyonluk dava açtı!

Fransız bir iş adamı, Uber’e özel hayatın gizliliğini ihlalden tam 48 milyon dolarlık tazminat davası açtı. Dava ile sonuçlanan olayın detayları ise Sherlock Holmes hikayelerini aratmıyor.

Aldatan eşini Uber ile yakaladı!

Fransız iş adamı Uber servisinden yararlanmak için eşinin akıllı telefonunu kullanmış. Kendi hesabıyla giriş yapan adam, hizmeti çağırdıktan sonra Uber’den çıkış yapmayı da ihmal etmemiş.

Bu kadarının yeterli olacağını düşünmesi ise en büyük hatası oldu. Uygulama üzerinde çıkış yapsa bile, Uber sürekli olarak bildirim göndermeye devam etmiş. Sipariş detayları, sürüş detayları ve ulaşım bilgileri telefon ekranına yansımış. 

17-02/13/aldatan-es-sdn.jpg

Karısına geç saate kadar işte olacağını ve hemen ardından da arkadaşlarıyla bir iki şey içip, eve geleceğini söyleyen adamın sonu da hazin olmuş. Kocasının gittiği yerleri araştıran eşi, kendisini aldattığını öğrenmiş ve onu boşamış.

Eh, durumdan hayli rahatsız olan iş adamı da tek suçlu olarak Uber’i görmüş ve 48 milyon dolar gibi uçuk bir tazminat davası açmış. Konu hakkında görüş bildiren Uber ise, “Boşanan çiftler hakkında yorum yapmıyoruz.” diyerek olaya şimdilik nokta koydu.

:: Yaşanan bu ilginç olayla ilgili ne düşünüyorsunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “Aldatan koca Uber’e 48 milyonluk dava açtı!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Kadin da firsat kolluyormus.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ulan biz ömürlük sevecek kadın bulamazken nedir bu milletin elindekini nankör gibi harcaması…ahh ahh kızlar devam zengin kocalara

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Atma emin atma

" Aldatan koca Uber’e 48 milyonluk dava açtı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Aldatan koca Uber’e 48 milyonluk dava açtı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Aldatan koca Uber’e 48 milyonluk dava açtı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "