Okunma

Alibaba.com Bir Fırsat Olabilir mi?


12 Aralık 2010 Pazar 18:30
Alibaba.com Bir Fırsat Olabilir mi?

İnternet, dünya tarihinin geneline bakıldığında henüz çok yeni bir teknoloji olsa da bu yenilik, yüzlerce yıllık değişmeyen kuralların izini taşımaya devam ediyor. Bu kurallardan biri de İpek Yolu.

Aslına bakarsanız, internetin konumdan bağımsız bir iletişim aracı olarak düşünülse de, günümüzdeki şartlar tüm yönleriyle değerlendirildiğinde pek de öyle olmadığını göreceğiz.

İpek Yolu Hala Çok Önemli

Yüzlerce yıldır ticaretin, zenginliğin, alışverişin yolu olarak bilinen İpek Yolu, internette de kendini gösteriyor.

İşçiliğin diğer ülkelere oranla çok daha avantajlı olduğu Çin’deki malların tüm dünyaya satışında internet siteleri büyük rol oynuyor. Bu siteler arasında il sırada Alibaba.com var.

Alibaba.com, hem ithalat hem de ihracat için inanılmaz imkânlar sunabiliyor. Ürettiğiniz ürünleri en iyi şekilde pazarlamak için bu ağı kullanabiliyorsunuz. Bunun tam tersi de mümkün.

Türkiye’de pazarı olan ürünleri çok daha iyi şartlarda diğer ülkelerdeki üreticilerden temin edebiliyorsunuz.

Başarı Öyküsü

http://www.dailymotion.com/swf/video/xf5p0j?width=450&theme=none&foreground=%23F7FFFD&highlight=%23FFC300&background=%23171D1B&additionalInfos=1&hideInfos=1&start=&animatedTitle=&iframe=0&autoPlay=0

Alibaba.com sayesinde hiç beklemediği ticari başarıyı yakalayan Türk çiftin öyküsü, bu konuda ne demek istediğimizi çok daha iyi anlatacaktır. Arkanıza yaslanın ve bu gurur verici başarı öyküsünü izleyin.

:: Alibaba.com sizce bir fırsat mı? Tıklayın, forumda tartışalım.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Alibaba.com Bir Fırsat Olabilir mi?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Simdi onune gelen merdiven alti firmalar alibabada satis yaparsam hayalinde yok oyle bisey arkadaslar bol bol ucretsiz numune gonderirsiniz

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ***** başarılı olmak pek kolay değildir. Para kaptırma, dolandırılma imkanı yüksektir. Sadece Çinden ürün almak istiyorsanız sizin için faydalı olabilir. Ayrıca niş bir ürününüz varsa da başarılı olma imkanınız var ama Çinli üreticilerle nasıl rekabet edebilirsinizi bir muamma.

" Alibaba.com Bir Fırsat Olabilir mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Alibaba.com Bir Fırsat Olabilir mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Alibaba.com Bir Fırsat Olabilir mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "