Okunma

Alkislarlayasiyorum’un Yeni Sahibi Kim?


04 Temmuz 2011 Pazartesi 11:29
Alkislarlayasiyorum’un Yeni Sahibi Kim?

Nostaljik videoları ve ilginç içerikleriyle dikkat çeken alkislarlayasiyorum.com’un geçtiğimiz günlerde satışı gerçekleşti. Noka tarafından satın alınan site bundan sonra izlesene.com’un teknoloji altyapısına sahip olacak.

Nokta.net bugün yaptığı basın bildirisinde şu açıklamalarda bulundu;

Bünyesinde, Türkiye internet kullanıcılarının büyük bölümüne ulaşan birçok internet girişimini barındıran Nokta, bunlara bir yenisini ekledi. Her gün 50,000 üzeri tekil ziyaretçi tarafından ulaşılan Alkislarlayasiyorum.com, bundan böyle Nokta’nın güçlü altyapısıyla hizmet verecek.

Sitede aktif olarak yer almaya devam edecek olan Alkislarlayasiyorum.com’un kurucusu Fatih Aker, siteyi unutulmaya yüz tutmuş medya dosyalarını paylaşmak istediği için kurduğunu belirterek Alkislarlayasiyorum.com’un artık yeni nesil internetin ruhuna uygun olarak gelişme ihtiyacı olduğunu belirtti.

Fatih Aker sözlerine şöyle devam etti: “Bugün gelinen noktada artık kısıtlı teknik imkanlarla siteyi taşıyabileceğimiz en üst seviyeye ulaştırdığımızı ve Alkislarlayasiyorum.com’un efsaneleşmiş birçok internet sitesi gibi tarih olmaması adına, hızla gelişen internet teknolojilerini yakalamak zorunda olduğunu düşünüyorum.

İçerikler Değişecek mi?

Sitenin bundan sonra Nokta ailesinde daha süratli, son teknolojileri yakalamış ve sorunsuz bir platform olarak hak ettiği noktaya geleceğine dair inancım tam. Alkislarlayasiyorum.com‘un yeni sahibi Nokta ile siteyi bugünlere getiren ruhuna ve kullanıcı kültürüne, formatına sadık kalarak sizlerin eleştirilerini dikkate alarak, daha da iyileştirerek, çok daha iyi bir altyapı ve hizmet ile yola devam ediyor olacağız. Artık ben de sitenin içerik yönetimi tarafında, bizimle beraber olan yönetici arkadaşlarım ile birlikte olmaya devam edeceğim.”

Nokta Kurucu Ortağı ve Ürün Bölümü Direktörü Çağatay Karabulut ise Alkislarlayasiyorum.com’un Nokta ailesine katılmasından mutluluk duyduğunu belirterek bu satın almanın Intel Capital ve Nokta stratejik ortaklığının ilk meyvelerinden olduğundan kendileri için önem taşıdığına dikkat çekti.

Karabulut sözlerine şöyle devam etti: “Öncelikle Fatih Aker’i ayrıcalıklı bir içeriğe ve kullanıcı kitlesine sahip Alkislarlayasiyorum.com’u hayata geçirdiği ve Türkiye’nin sevilen markalarından biri haline getirdiği için tebrik etmek isterim. Bundan sonra kendisinin de Alkislarlayasiyorum.com içerisinde aktif desteğini alarak, Nokta ve İzlesene.com‘un güçlü teknolojik altyapısı ve bilgi birikimi ile geniş kitlelerle tanıştırmak ve kullanıcılarına absürt komedi, nostalji içeriklerinde hızlı, kullanımı kolay ve eğlenceli bir deneyim yaşatmak en önemli hedefimiz olacak. Son olarak belirtmek isterim ki; Alkislarlayasiyorum.com ile süren satın alma sürecimiz yeni sosyal medya sitelerinin aileye katılıyor olması ile devam edecek.”

:: Sitenin yeni yatırımlarını beğendiniz mi?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Alkislarlayasiyorum’un Yeni Sahibi Kim?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    MYK medyanın topu atacağı yahoyt çıktığı gün belliydi. Teknosohbet olarak kalsalar çok daha güzel olacaktı…

  2. blgram dedi ki:

    MYK popuaritesini kaybediyor gibi bir izlenim alıyorum . ***** felan hep öldü . En son alkışlarlayaşı***** vardı elle tutulur o da gitti . İnşallah güzel bir şeylerle gelirler .

" Alkislarlayasiyorum’un Yeni Sahibi Kim? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Alkislarlayasiyorum’un Yeni Sahibi Kim? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Alkislarlayasiyorum’un Yeni Sahibi Kim? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "