Okunma

Bilgisayar Başında Beklemeyin!


14 Aralık 2008 Pazar 12:00
Bilgisayar Başında Beklemeyin!

Özellikle yatmadan önce video izlerken veya DVD yazdırırken, bilgisayarınızı kapatmak için beklemek canınızı sıkmaya başladıysa, AllOff ile bu dertten kurtulabilirsiniz. Ücretsiz bir Windows aracı olan AllOff, bilgisayarda bir süre işlem yapılmadığı takdirde otomatik olarak sistemi kapatıyor. Fare ve klavye hareketlerinin yanı sıra, işlemci yükünü de hesaba katan AllOff’a, örneğin işlemci yükü 15 dakika boyunca %5’in altında kaldığında otomatik olarak bilgisayarı kapatmasını söyleyebilirsiniz.

Böylece dizüstü bilgisayarınızda Heroes‘un son bölümünü izlerken uyuyakalma derdi de tarihe karışıyor. Aynı şekilde DVD yazdırmak için de bilgisayar başında bekleme derdi son buluyor. Ücretsiz kayıt gerektiren AllOff yazılımını buraya tıklayarak edinebilirsiniz.

:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : AllOff
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bilgisayar Başında Beklemeyin! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilgisayar Başında Beklemeyin! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilgisayar Başında Beklemeyin! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "