Okunma

Alternatif Left 4 Dead Kapakları


06 Ekim 2009 Salı 11:07
Alternatif Left 4 Dead Kapakları

Left 4 Dead zombi avlama türüne farklı bir bakış açısı getirmişti. Çoklu oyuncayla ölüleri mezarlarına yollama imkanı sunan yapım büyük ilgi görmüştü. Bu yüzden çok kısa bir sürede yapımcılar yeni bir Left 4 Dead için çalışmaları başladı. Left 4 Dead 2‘nin piyasaya çıkışına kısa bir süre kala, Kataku.com serinin devam oyunları için olası kapak tasarımların yayınladı.

17 Kasım tarihinde oyunun kutulu ve Steam üzerinden dijital olarak satışı başlayacak. Ancak ilk yapımın sahipleri bu duruma tepkili. Daha Left 4 Dead eskimeden fazla bir değişiklik olmadan devamının gelmesini uygun bulmuyorlar.

:: Left 4 Dead 2’yi alacak mısınız?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Alternatif Left 4 Dead Kapakları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Alternatif Left 4 Dead Kapakları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Alternatif Left 4 Dead Kapakları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "