Okunma

Altın Boğa Kısa Film Yarışması sponsoru Monster


21 Mart 2017 Salı 07:45
Altın Boğa Kısa Film Yarışması sponsoru Monster

Altın Boğa Film Festivali çerçevesinde lise öğrencilerinin çektikleri kısa filmlerle katılabilecekleri Altın Boğa Kısa Film Yarışması için başvurular başladı.

Son Başvuru Tarihi 1 Mayıs

Genç sinemacıların keşfedilmesini sağlamak ve sinema alanında kendilerini ispatlamalarına yardımcı olmayı hedefleyen yarışmaya lise ve dengi okullarda okuyan tüm öğrenciler başvurabiliyor.

17-03/20/12.jpg

Sinemanın Geleceği Aranıyor” sloganıyla genç sinemacıları ustalarla bir araya getiren yarışmanın jüri koltuğunda geçtiğimiz yıllarda Nuri Bilge Ceylan, Atilla Dorsay, Ahmet Mümtaz Taylan gibi Türk sinemasının önde gelen yönetmen, sinema yazarları vardı.

Birinciye Monster Tulpar T5 V10.1 15.6” oyun bilgisayarının yanında 3000 TL para ödülünün de sahibi olacak. Yarışmanın ikincisi Abra A5 V9.1.2 15.6” oyun bilgisayarı ve 2000 TL para ödülü, üçüncüsü ise Abra A7 V5.4.5 17.3” oyun bilgisayarı yanında 1000 TL kazanacak.

Türkiye’nin her yerinden lise öğrencilerinin kısa filmleriyle katılabilecekleri 14. Uluslararası Altın Boğa Kısa Film Yarışması için son başvuru tarihi 1 Mayıs 2017.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Altın Boğa Kısa Film Yarışması sponsoru Monster”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    iPhone 4ten beri bildiğim kadarıyla küçük boyunu hep 700 dolardan satışa çıkardı. Sanmıyorum 1000 dolardan çıkacağını.

" Altın Boğa Kısa Film Yarışması sponsoru Monster konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Altın Boğa Kısa Film Yarışması sponsoru Monster ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Altın Boğa Kısa Film Yarışması sponsoru Monster ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "