Okunma

Altın Örümcek Sahiplerini Buldu


16 Haziran 2011 Perşembe 07:30
Altın Örümcek Sahiplerini Buldu

DorukNet tarafından 9.kez düzenlenen bir törenle Altın Örümcek ödülleri sahiplerine dağıtıldı. Dün gece gerçekleşen organizasyonda 35 kategoride 5800 site yarıştı.

Türk Hava Yolları yılın en iyi kurumsal web sitesi ödülüne layık görülürken, bilgi teknolojileri en iyi donanım / yazılım kategorisinde ise Microsoft‘un officeheryerde.com adlı projesi Altın Örümcek sahibi oldu.

Yılın En İyileri Hangi Siteler Oldu?

Eğlence kategorisinde ödülü evine götüren gnctrkcll.com ile Turkcell olurken en iyi internet bankancılığı unvanına ise yapikredi.com.tr adresi layık görüldü.

Eğitim alanındaki ödülü ise ttnetvitamin.com.tr ile TTNET kazandı. En iyi ünlü web sitesi ödülünü ise Tarkan’ın internet adresi kazandı.

Yılın web sitesi ödülü ise ntvmsnbc.com’un oldu.

:: Sizin yılın web  sitesi adaylarınız hangisileri olurdu?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Altın Örümcek Sahiplerini Buldu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Körlerle sağırlar birbirini ağırlar durumu sözkonusu…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Bence seçimlerinin gerekçeleri belirtmeli

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Hala sürüyor mu o yarışma ya? Çağ ötesinde kalmışlar, tasarımın t’sini bilmeyenler derecelere giriyorlar. Bir jüriye bakın bir de kazanan sitelere. Körler sağırlar birbirini ağırlar durumu.

" Altın Örümcek Sahiplerini Buldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Altın Örümcek Sahiplerini Buldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Altın Örümcek Sahiplerini Buldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "