Okunma

Sık Kullanılanlarınızı Denetleyin


19 Ocak 2009 Pazartesi 16:32
Sık Kullanılanlarınızı Denetleyin

Sık kullanılanlar listenizdeki sitelere teker teker tıklayarak çalışır durumda olup olmadıklarını kontrol etmeniz bir hayli vaktinizi alır. Ancak bu işi sizin yerinize birkaç saniye içerisinde yapabilen AM-DeadLink’i ücretsiz kullanabilirsiniz. Yazılım Internet Explorer, Firefox ve Opera tarayıcıları ile uyumlu olarak çalışıyor.

Hızlı Tarama Yapın

AM-DeadLink’i başlattığınız an öncelikle tarayıcınızı belirliyorsunuz. Yazılım, belirlediğiniz internet tarayıcısı içerisindeki sık kullanılanlar listesini otomatik olarak buluyor. Yukarı tarafta bulunan sık kullanılanları kontrol et butonuna basarak tarama işlemini başlatabiliyorsunuz. Yazılım yayından kaldırılmış olan ve bir adetten fazla bulunan aynı siteleri anında bulup, silebilmek için onay bekliyor.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (1,3 MB)


::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Aignesberger Software
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sık Kullanılanlarınızı Denetleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sık Kullanılanlarınızı Denetleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sık Kullanılanlarınızı Denetleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "