Okunma

Linux’un Müzik Çaları Yenilendi


12 Aralık 2008 Cuma 13:30
Linux’un Müzik Çaları Yenilendi

KDE tabanlı bir uygulama olan Amarok 2 müzik çalar yayınlandı. Tamamen elden geçirilmiş bir kullanıcı arayüzünün yanı sıra Shoutcast, Magnatune ve Jamendo gibi online servislerle uyumlu çalışır hale getirilen Amarok 2, KDE 4 desteğine de sahip. Windows ve OS X uyarlamaları da bulunan müzik çalar, şimdilik sadece Linux dağıtımlarını resmi olarak destekliyor. Amarok 2 açık kaynaklı müzik çaları uyumlu Linux dağıtımına indirmek için buraya tıklayın.

:: Amarok kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Amarok
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Linux’un Müzik Çaları Yenilendi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    birazdan kubuntuya geçip kurayım bari

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Winows versiyonu yoldamı ki acaba

" Linux’un Müzik Çaları Yenilendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Linux’un Müzik Çaları Yenilendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Linux’un Müzik Çaları Yenilendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "