Okunma

Amazing Spider-Man’e Move Desteği


27 Mart 2012 Salı 09:45
Amazing Spider-Man’e Move Desteği

Bu sene yaz aylarında vizyona girmesi beklenen yeni Spider-Man filminin oyununun hazırlandığını daha önceden duyurmuş, yayınlanan son ekran görüntülerini de sizlerle paylaşmıştık. Oyun ile ilgili yeni haberimiz ise hareket desteğiyle ilgili. Öncelikle oyunun internete düşen PlayStation 3 kapağında Move destekli olduğu görüldü. Ardından yapımcı firma olan Beenox’dan da resmi bir açıklama gelerek oyunun Move ile hareket destekli olacağı doğrulandı.

Amazin Spider-Man’in PlayStation 3‘ün yanı sıra Xbox 360 ve Wii’ye de geleceğini düşünürsek hareket desteği PlayStation 3 ile sınırlı kalmayabilir. Gerçi Wii’ye çıkan birçok oyun zaten Wii’nin hareket desteğini kullanıyor. Ancak Xbox 360 cephesinde oyunun Kinect ile birlikte oynanıp oynanmayacağı henüz bilinmiyor.

Oynanırsa ne kadarı hareket destekli olur bilemiyoruz, fakat tamamı Kinect ile oynanırsa eğlenceli bir Spider-Man oyunu ortaya çıkabilir. Oyunun Haziran ayında çıkacağını da belirtelim.

:: Sizce hareket destekli Spider-Man oyunu güzel olur mu?

 
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Amazing Spider-Man’e Move Desteği”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Kinect’ te çok güzel olabilir ama ciddi çalışılırsa…

" Amazing Spider-Man’e Move Desteği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Amazing Spider-Man’e Move Desteği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Amazing Spider-Man’e Move Desteği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "