Okunma

Amazon akıllı saat planı ile şaşırttı!


24 Mayıs 2019 Cuma 20:00
Amazon akıllı saat planı ile şaşırttı!

Dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olan Amazon, görünüşe göre elektronik ürünlerde de önemli adımlar atmak istiyor. Özellikle giyilebilir teknoloji alanında etkin olmayı hedefleyen Amazon, ilginç bir ürünle gündeme geldi. Amazon akıllı saat planları hakkında yeni belgeler ortaya çıktı!

Amazon akıllı saat planları ile gündeme geldi!

Sağlık ve egzersiz takibi için kullandığınız akıllı saatinizin duygularınızı da tanımlayabilmesini ister miydiniz? Amazon’un tüm standart akıllı saat işlevleri ile birlikte insan duygularını tanımlayabilen bir ürün geliştirdiğine yönelik gelişmeler ortaya çıktı. Bloomberg tarafından erişilen belgelere göre şirket, üründe kullandığı mikrofonlarla birlikte gün içi duygu durumunuzu anlayabilecek.

Bu değerlendirmenin ses tonu aracılığı ile yapılacağını belirten belgeler, kullanıcının gün içinde insanlarla etkileşimini önemli derecede etkileyebileceklerini belirtti.

amazon akıllı saat

Ortaya çıkan belgelere göre Amazon bu proje için aktif olarak çalışmalarını sürdürüyor. Ancak ürünün ne zaman piyasaya sunulabileceği, hatta sunulup sunulmayacağı dahi bilinmiyor. Amazon ürün geliştirme konusunda oldukça yoğun çalışmalar sürdüren bir şirket. Bu çalışmaların pek çoğu ise ortaya çıkmadan rafa kaldırıldı.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Amazon akıllı saat planı ile şaşırttı!”

  1. cemal34 dedi ki:

    Çok rakibi var geç kalmış bir proje.

" Amazon akıllı saat planı ile şaşırttı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Amazon akıllı saat planı ile şaşırttı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Amazon akıllı saat planı ile şaşırttı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "