Okunma

Amazon Web Services fiyatlarında indirim!


24 Kasım 2016 Perşembe 11:09
Amazon Web Services fiyatlarında indirim!

 

Bulut pazarının en önemli oyuncularından biri olan Amazon Web Services, yenilikçi çözümleri ve de fiyatlandırma politikasıyla, hem ücretleri hem de müşterilerinin maliyetlerini düşürmeye devam ediyor.

Şirket 2006 yılındaki kuruluşundan bugüne kadar 54 kez hizmetlerinin fiyatlarında indirime gitti. Ürünlerine müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini gözönüne alarak düzenli olarak yeni özellikler eklemeye devam eden Amazon Web Services (AWS), diğer yandan maliyetleri de düşürmek için yoğun şekilde çalışıyor. AWS; oluşan kazanımları; herhangi bir rekabet baskısı veya zorunluluğu olmadan, müşteri odaklı yapısınn bir gereği olarak müşterilere fiyat indirimi olarak yansıtıyor.

AWS, ilk indirimi 22 Nisan 2008 tarihinde yapmış ve veri transferi maliyetlerinde indirim yoluna gitmişti. AWS’nin son indirimi ise Kasım ayındaki EC2 özelliği alanındaki çözümlerdeki fiyat indirimi oldu.

:: Bulut hizmeti olarak hangi platformu tercih ediyorsunuz?

 
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Amazon Web Services fiyatlarında indirim!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Azure en iyisi Microsoft farkı. Ibm ise fena değil.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Fiyatlarıda yazın. Kopyala yapıştır haber yapmayın

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Superonline altında adsl kullanmak gerçekten çileydi bıraktım. Eğer bu 4.5G wireless ile evlere fibere yakın hız gelir ve telekomdan bağımsız olursa mükemmel olur.

" Amazon Web Services fiyatlarında indirim! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Amazon Web Services fiyatlarında indirim! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Amazon Web Services fiyatlarında indirim! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "