Okunma

Amazon.com’dan iPhone Atağı


28 Nisan 2009 Salı 15:46
Amazon.com’dan iPhone Atağı

Stanza, iPhone kullanıcılarının Apple Appstore’da en beğendiği uygulamalardan biri. Bugüne kadar 100 binin üzerinde kitabı Stanza aracılığıyla telefonlarına indiren iPhone kullanıcılarının ödedikleri ücretlerin bir kısmı artık yeni patrona, yani Amazon.com’a gidecek.


iPhone’da e-kitap okumanızı sağlayan Stanza, artık Amazon’a ait.

Gerçekleşen satın alma sonrasında bloglarından bir açıklama yayınlayan Stanza’nın üreticisi Lexcycle yetkilileri mevcut kullanıcıların endişe etmemesini ve iPhone için uygulama geliştirmeye devam edeceklerini belirtti. Dolaşan dedikodulara göre Lexcycle’ın Amazon sonrasındaki hedefi Google Android, Palm Pre ve Windows Mobile cihazlar için de Stanza benzeri uygulamalar geliştirmek. Amazon, bu satınalmayla ilgili ne kadar ücret ödediğini açıklamıyor. Stanza, Temmuz 2008’de iPhone kullanıcılarına sunulmuştu.

:: Cep telefonunuzda kitap okuyor musunuz?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Amazon.com’dan iPhone Atağı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Amazon.com’dan iPhone Atağı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Amazon.com’dan iPhone Atağı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "