Okunma

Amazon’dan 8.9 İnçlik Tablet


28 Mart 2012 Çarşamba 14:00
Amazon’dan 8.9 İnçlik Tablet

Bilindiği üzere Amazon Kindle Fire başarılı fiyat politikasıyla iPad’lere ciddi bir rakip olmayı başarmıştı. Yeni iPad’in piyasaya çıkmasından sonra Amazon’un tablet pazarındaki yeni hamlesi bekleniyordu.

Sızan bilgiler Amazon’un 7 ve 10 inçlik iki ayrı model üzerine yoğunlaşacağını işaret ediyordu. Ancak Tayvan kaynaklı sızan bilgilere göre yeni tabletin büyüklüğü 8.9 inç olacak.

Cihazın ekranıyla ilgili gelen bir diğer bilgi ise 1920×1200 çözünürlüğü destekleyebileceği. Bir diğer deyişle Full HD desteğinin bulunacağı.

Düşük fiyatıyla piyasada hatırı sayılır bir paya sahip olan Amazon’un bu yeni gösterişli ekranlı modelini nasıl ucuz bir fiyattan satabileceği şimdilik soru işareti. Bakalım Amazon bu yeni tabletinin de fiyatını düşük tutabilecek mi.

:: Sizce Amazon’un yeni tabletinin fiyatı ne kadar olur?
yazarErdem Yaşar

Editörlüğe 2007 yılında başlayan Erdem, ilerleyen yıllarda odak noktasını mobil cihazlara ve sosyal medyaya çevirdi. İnternet olmadan yaşayamayanlardan.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Amazon’dan 8.9 İnçlik Tablet”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Amazon eski ekran teknolojisinin renklisini kullanır diye düşünüyordum. Şimdi sadece ucuzluk kozu var ki o da geçici. Eski ekranı kağıt gibi, göz yormuyor ve çok az pil tüketiyormuş. Sayfa değişmediği sürece de pil yemiyormuş. Hatta çok güzel ekran teknolojileri var fakat fason firmalar üretmek için üretim bantını değiştirmeyi düşünmüyorlar. Bunun yerine eski teknolojiyi biraz daha ucuza veriyor ancak çaresiz kaldığında yeni makina alıyorlar.

" Amazon’dan 8.9 İnçlik Tablet konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Amazon’dan 8.9 İnçlik Tablet ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Amazon’dan 8.9 İnçlik Tablet ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "