Okunma

AMD’nin En Yeni Sürücüsü Çıktı


18 Kasım 2010 Perşembe 15:00
AMD’nin En Yeni Sürücüsü Çıktı

AMD, her ay olduğu gibi Kasım ayı için de yeni bir ekran kartı sürücüsü yayınladı. WHQL sertifikalı yeni sürücü Catalyst 10.11 adını taşıyor.

Yeni sürücü önceki sürümlere göre çok büyük yenilikler ya da performans artışı sergilemiyor.

Sürücü ile beraber Catalyst Control Center’ın da yeni sürümünü içeren Catalyst 10.11’in bazı oyunlarda performans artışı sağladığı belirtiliyor.

 

Yeni sürücü HD 5800 serisinde performans artışı sağlıyor

 

Hatalar ve Performans

Yeni sürücü ile HD 5800 serisi ekran kartları tekli ya da Crossfire konfigürasyonundayken Battleforge ve S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyat oyunlarında %3 ile %5 arasında bir performans artışı sağlıyor.

Bunun yanı sıra yen sürücü daha önce Windows 7 ve Vista kullanıcılarının başına gelebilecek birkaç hatayı da düzeltiyor.

AMD ekran kartı sahipleri Catalyst 10.11′i buraya tıklayarak indirebilirler.

:: Ekran kartı sürücülerinizi düzenli olarak güncelliyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AMD’nin En Yeni Sürücüsü Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AMD’nin En Yeni Sürücüsü Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AMD’nin En Yeni Sürücüsü Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "