Okunma

AMD Puma’dan Son Haberler


22 Mayıs 2008 Perşembe 21:00
AMD Puma’dan Son Haberler
AMD Puma, şirketin bir sonraki dizüstü bilgisayar platformu durumunda. Her ne kadar firma açık platform anlayışını sürdürerek diğer yonga seti üreticileriyle beraber çalışacaksa da, Puma’nın kalbinde, yenilenmiş Turion işlemcileri yanında ATI‘In tümleşik grafik işlemcisini barındıran bir AMD yongası bulunuyor. Bu şekilde, AMD’nin bileşen üreticisinden platform üreticisine geçişi daha iyi sürdürdüğünü görebiliyoruz. Kablosuz ağ konusunda ise her zaman olduğu gibi üçüncü şahıs üreticiler destek veriyor.

Çok Yakında Piyasada

AMD’nin yeni Puma platformu hakkında, gizlilik sözleşmeleri sebebiyle, çok fazla konuşamıyoruz; fakat 4 Haziran‘da ürünün piyasaya sürülebileceğini; bizim de sizlere o gün daha ayrıntılı bilgi verebileceğimizi söyleyebiliriz. Tabii bugüne kadar, bahsedilen toplantıdan önce yazdığımız Puma hakkındaki şu haberlere bakmanızı öneririz:

:: Puma yeterince yırtıcı olacak mı?

Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AMD Puma’dan Son Haberler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AMD Puma’dan Son Haberler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AMD Puma’dan Son Haberler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "