Okunma

Dizüstünde HD 4000 Heyecanı


11 Ocak 2009 Pazar 04:43
Dizüstünde HD 4000 Heyecanı

AMD, dizüstü bilgisayarlar için yeni ekran kartı serisini duyurdu. HD 4000 serisi, masaüstünde olduğu gibi, dizüstü bilgisayarlarda da performans konusunda yeni açılımlar getiriyor. Seride bulunan HD 4800, CrossFireX teknolojisiyle çoklu grafik konusunda yeni imkanlar sağlarken HD 4600 serisi orta seviyenin yeni oyuncusu olacağa benziyor.

Giriş Seviyesinde Taze Soluk

HD 4500 ve HD 4300 ise giriş seviyesinde ayrı bir grafik işlemcisi arayan sistem üreticilerinin yeni Blu-ray hızlandırıcı grafik işlemcisi olacağa benziyor. Heyecanla bu grafik işlemcilerini kullanacak sistemleri bekliyoruz. Görüşüne göre Nvidia bu tarafta işi biraz daha sıkı tutmak zorunda kalacak.

:: AMD bu işlemcilerde40 nanometreye çabukça inecek mi?

Bilgi için: AMD
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dizüstünde HD 4000 Heyecanı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dizüstünde HD 4000 Heyecanı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dizüstünde HD 4000 Heyecanı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "