Okunma

AMD Radeon HD 7950 Bir Ay Ertelendi!


02 Ocak 2012 Pazartesi 14:00
AMD Radeon HD 7950 Bir Ay Ertelendi!

AMD‘nin Radeon HD 79XX‘ın fiyat performans’a oynayacak modeli HD 7950‘nin çıkışı ertelendi. HD 7970 gibi Ocak ayının 9’unda çıkması beklenen model, kartın hala tedarikçilere ulaşmış olmamasından dolayı ertelenmiş durumda.

Kaynaklara göre 9 Ocak’ta kartın inceleme sonuçları yayınlansa da bu sonuçların AMD‘nin referans kartlarından olacağı belirtiliyor. Şimdilik AMD Radeon HD 7950’nin en yakın çıkış tarihi Şubat ayı gibi gözüküyor.

 

::AMD Radeon HD 7950’nin geç kalması hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarCem Şahin

Eline geçen her şeyi inceleme potansiyeline sahip olan yazar, bilgisayar donanımları ve yazılımlarının ardından otomobillere de el atmak üzere.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AMD Radeon HD 7950 Bir Ay Ertelendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AMD Radeon HD 7950 Bir Ay Ertelendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AMD Radeon HD 7950 Bir Ay Ertelendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "