Okunma

AMD Reklama Büyük Yatırım Yapacak


24 Ekim 2010 Pazar 10:55
AMD Reklama Büyük Yatırım Yapacak

Başarılı bir performans gösteren HD 6800 serisini piyasaya süren AMD, şimdi de bu modellerin ve diğer tüm ürünlerinin reklam ve pazarlamasını yapmak için önemli bir yatırım yapmaya hazırlanıyor. (AMD Radeon HD 6870 Test)

Gelen bilgilere göre şirket, içinde Türkiye’nin de bulunduğu EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Asya) bölgesinde yeni bir pazarlama ajansı arayışında.

 

AMD pazarlama stratejilerini değiştirme kararı aldı

 

35 Milyon Pound

Bu bölgede bulunan birçok ajans ile bağlantıya geçen AMD’nin yaklaşık 35 milyon Pound’luk bir bütçesi olduğu belirtiliyor.

Bu alana önemli bir para yatırarak pazarlama stratejilerini değiştirmeyi hedefleyen AMD, rakiplerinin gerisinde kaldığı bölgelerde de iddialı olmak istiyor.

:: AMD’nin şimdiye kadarki pazarlama stratejilerini beğeniyor muydunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “AMD Reklama Büyük Yatırım Yapacak”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    sonunda…

" AMD Reklama Büyük Yatırım Yapacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AMD Reklama Büyük Yatırım Yapacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AMD Reklama Büyük Yatırım Yapacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "