Okunma

AMD Tabletler İçin Hamle Yaptı


31 Aralık 2010 Cuma 12:38
AMD Tabletler İçin Hamle Yaptı

AMD’nin yeni nesil taşınabilir platformu olan Brazos, önümüzdeki hafta başlayacak olan CES 2011 fuarında boy gösterecek. (AMD Brazos Hakkında Detaylar)

AMD’nin Fusion projesinin meyvelerinden biri olan Brazos, firmanın fuarda tanıtacağı tek mobil platform olmayacak.

AMD, NVIDIA’nın Tegra 2 ve Intel’in Oak Trail platformuna rakip olarak hazırladığı Deccan kod adlı platformu da tanıtacak.

Acer 2011 yılında AMD tabanlı bir tablet piyasaya sürecek

2011’in Sonuna Doğru

Deccan daha çok netbook ve tablet tipi ürünler için hazırlanmış bir platform. AMD’nin yeni nesil taşınabilir cihazlarda geri kalmamak için bu platform üzerinde çalıştığı bildiriliyor.

Ancak Deccan platformunu taşıyacak ilk ürünlerin 2011′in sonlarına doğru piyasada olabileceği söyleniyor. Bu da AMD’nin rakiplerinin bir hayli gerisinde kalabileceği yorumlarını beraberinde getiriyor.

:: AMD tablet pazarında başarı yakalayabilir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AMD Tabletler İçin Hamle Yaptı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AMD Tabletler İçin Hamle Yaptı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AMD Tabletler İçin Hamle Yaptı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "