Okunma

AMD’den ‘Never Settle Forever’ Yeniliği


24 Nisan 2014 Perşembe 09:00
AMD’den ‘Never Settle Forever’ Yeniliği

Never Settle Forever” promosyonu bugünden itibaren daha geniş bir AMD Radeon™ ekran kartı kullanıcı kitlesine açılarak R7 Serisi ekran kartlarından oyun tutkunlarına yönelik AMD Radeon™ R9 295X2 modeline kadar kapsama sahip olacak. “Never Settle Forever” programı ilk kez AMD’nin giriş düzeyi ekran kartları olan AMD Radeon™ R7 250X, R7 250 ve R7 240 modellerini de kapsıyor.

AMD’nin “Never Settle Forever” programı, oyun tutkunlarını AMD Radeon™ ekran kartlarını seçtikleri için bir dizi popüler oyuna erişim sağlayarak ödüllendirmeyi hedefliyor. Kullanıcılar, seçtikleri modele bağlı olarak AMD Radeon™ Reward kuponuyla üç adede kadar ücretsiz oyun alabiliyor. Kazanılan ücretsiz oyun adedi, Altın, Gümüş ve Bronz ödül kategorisine göre değişiyor.

Programın kapsamında bağımsız oyun geliştiricilerin PC oyunları da var

AMD, “Never Settle Forever” programının kapsamına bağımsız oyun geliştiricilerin PC oyunlarını da kattı. “Indie Pack” adlı paketlerde iki oyun bir arada yer alıyor ve kullanıcılar ücretsiz oyun haklarından birini bu paketler yönünde kullanabiliyor. Paketlerdeki oyunlar arasında yer alanlardan bazıları:

  • Stoic Studio tarafından geliştirilen ve Versus Evil tarafından yayınlanan “The Banner Saga”,
  • ][, (Right Square Bracket Left Square Bracket) tarafından geliştirilen ve yayınlanan “Dyad”,
  • Drinkbox Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan “Guacamelee!”,
  • Drinkbox Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan“Tales from Space: Mutant Blobs Attack”

Never Settle Forever” promosyonu bugünden itibaren katılan mağazalar ve internet mağazalarında kullanıcılara sunulacak. Kartlarla birlikte alınan kodlar hemen kullanılabileceği gibi, promosyonun sona ereceği 31 Ağustos 2014 tarihine kadar çıkacak oyunlara saklanabilir.

:: Never Settle Forever promosyonuna katılacak mısınız?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “AMD’den ‘Never Settle Forever’ Yeniliği”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Arkadaşım, senin kart üzerinden 2 jenerasyon geçmiş, güncelleme gelse de senin karta yaramaz. Güncelleme konusunda AMD her ay bi beta sürücüsü yayınlıyor ve getirdiklerini de yazıyor(Release Notes kısmında) yani illa sürücüm güncellensin diyorsan indir, ben indirdim. Şu an adamlar Mantle üzerinde çalışıyor, sistemi oturtsunlar tam güncellleme de gelir… AMD yılda 3-4 whql sürücü, her ay da bir de beta sürücü çıkarır…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Uzun zamandır AMD kullanıyorum,yalnız 2013 Aralığından beri Catalyst güncelleme çıkarmadılar,iyice boşladı***** tanıtacağına driver update çıkarsana!Nisan ayı nerdeyse çıkıyor el ***** 6850 ekran kartım var ama sorun modeli değil en yeni kartların güncellemesi bile çıkmamış!

" AMD’den ‘Never Settle Forever’ Yeniliği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AMD’den ‘Never Settle Forever’ Yeniliği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AMD’den ‘Never Settle Forever’ Yeniliği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "