Okunma

AMD’den Ödüllü Anket


04 Mayıs 2009 Pazartesi 20:17
AMD’den Ödüllü Anket

İşlemci ve ekran kartlarıyla tanıdığımız AMD, Phenom II işlemcileriyle, herkese hitap ediyor. Uygun fiyatla yüksek performansı başarılı bir şekilde bir araya getiren AMD, Phenom II serisinde üç ve dört çekirdekli işlemciler sunuyor. Özellikle de üç çekirdekli Phenom’lar, fiyatlarına oranla verdikleri performansta ve hız aşırtma yetenekleriyle her kesimden kullanıcının ilgisini çekiyor.

Neden Üç Çekirdek?

AMD’nin doğal dört çekirdek yapısı, iki tane çift çekrideğin yan yana getirilmesiyle oluşmadığı için, gerektiğinde bir çekirdeği kapatılarak kullanıcılara daha ekonomik ama yine güçlü altenatifler sunmakta kullanılabiliyor. Bu şekilde AMD, daha önce hiç olmamış bir segmentte de kendisini gösteriyor.

Anketin sonunda bir kişiye hediye edeceğimiz AMD Phenom II X3 720 Black Edition, 2,8 GHz hızında çalışan, ama üzerinde çarpan kilidi olmadığı için kullanıcıların istedikleri gibi hız aşırtmaya tabi tutabilecekleri bir işlemci. tek yapmanız gereken soruyu cevaplamak ve AMD Phenom II işlemcilerle ilgili fikirlerinizi herkesle paylaşmak.

Nasıl Katılacaksınız?

Ankete katılmak ve AMD Phenom II X3 720 Black Edition kazanma şansı yakalamak için SDN forumlarındaki ilgili başlığı okuyabilirsiniz.  İlgili forum konusunda ulaşmak için aşağıdaki resme tıklamanız yeterli.


Ödüllü Ankete Katılmak İçin Tıklayın

Bilgi için: AMD
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “AMD’den Ödüllü Anket”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    fast-food iyiymişte , anakart biraz endişelendirici , güzel kampanya içinde teşekkürler , SDN ‘e bu yakışır !

" AMD’den Ödüllü Anket konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AMD’den Ödüllü Anket ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AMD’den Ödüllü Anket ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "