Okunma

AMD’nin İçi Rahat


18 Mayıs 2009 Pazartesi 18:29
AMD’nin İçi Rahat

Intel,
AMD ile yaptığı x86 yonga anlaşmasının bazı şartlarına uymadığı
gerekçesiyle söylemde bulunmuş ve bu anlaşmazlığın giderilmesi için
AMD’ye altmış gün süre vermişti. Bu açıklamanın üzerinden yaklaşık iki ay geçti ama AMD tarafında ses seda yok.

AMD firma sözcüsü Benjamin Williams’ın bu konudaki açıklamasına göre Intel’in AMD hakkındaki bu söylemi sadece anti tekel davasından kurtulmak amaçlı olması. AB tarafından Intel firmasına 1,45 milyar dolar ceza kesilmişti.

AMD tarafında Intel ile yapılan x86 anlaşmasında herhangi bir sorun yok. AMD eğer Intel bir sorun görüyorsa yasal mercilere başvurabilir dedi. 

:: Konu hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.

Yazan: Yavuz Şahin
SDNhttp://shiftdelete.net
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AMD’nin İçi Rahat konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AMD’nin İçi Rahat ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AMD’nin İçi Rahat ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "