Ampulden az enerji harcayan yeni imageRUNNER serisi!


18 Ekim 2017 Çarşamba 15:37
Ampulden az enerji harcayan yeni imageRUNNER serisi!

Canon, çok işlevli yazıcı grubundan imageRUNNER ADVANCE serisine dahil olan en yeni ürünleri imageRUNNER ADVANCE C256i, imageRUNNER ADVANCE C356i ve imageRUNNER ADVANCE C356P’yi tanıttı.

TechInside‘ın haberine göre, en yüksek üretkenliği sağlamak için tasarlanmış olan serinin yeni yazıcıları ile Canon; her boyuttaki işletmelere göre özel olarak uyarlanan, toplam baskı maliyetini düşüren, enerji verimliliği sağlayan, iş akışını iyileştiren ve üstün görüntü kalitesi sunan yenilikleri ile dikkat çekiyor.

Kullanıcı yorumları ile şekillenen ve gelilşen imageRUNNER ADVANCE C255, imageRUNNER ADVANCE C355 serilerini temel alarak geliştirilen yeni imageRUNNER ADVANCE C256/356 serileri işletmelere, dakikada 35 sayfaya kadar baskı hızına sahip, modern ve hepsi-bir-arada cihazlar sunuyor.

Modern dizayn, pratik kullanım

Kullanımı oldukça kolay olan seriler 10,1 inç dokunmatik, renkli ekranla çalışıyorlar. Bunun yanı sıra ev, ofis kullanıcılarından KOBİ’lere ve büyük ofis binalarına kadar birçok modern iş ortamına uyacak şekilde kompakt olarak tasarlandılar.

Canon’un V2 renk teknolojisini, geliştirilmiş durum özelliklerini ve belge dayanaklılığı ile renk sabitliği sağlayan CS tonerlerini birleştiren imageRUNNER ADVANCE C256/356 serileri, yüksek hacimli baskı işlerinde bile tutarlı sonuçlar sunuyor. Tüketiciler, aynı zamanda profesyonel kalitede çıktılar elde etmek, zamandan tasarruf sağlamak, zımbalama ve sıralama işlevleri de dahil olmak üzere, cihazların çeşitli belge işleme özelliklerini de kullanabiliyorlar.

Çok yönlü imageRUNNER ADVANCE C256/356 serileri, tüm parkur genelinde baskı, taramayı kontrol etmeyi sağlayan ve merkezi bir çözüm sunan Canon’un uniFLOW ve Therefore yazılımları ile uyumluluğu sayesinde, zahmetsiz belge yönetimi de sağlıyor. Kullanıcıların hareket halindeyken baskı ve tarama işlerini yürütebilmelerine olanak tanıyan mobil baskı seçeneği de üretkenliği yükseltiyor.

Kullanıcılar, doğrudan bir kablosuz bağlantı ile Canon’un mobil uygulaması Canon PRINT Business, Apple AirPrint ve Mopria gibi uygulamalara erişebilmenin yanı sıra, Canon’un Evrensel Oturum Açma Yöneticisi (ULM) ile maliyetleri yönetebiliyor ve baskı politikası belirleyebiliyorlar.

Cihazların gelişmiş tarama işlevleri, güvenli kullanıcı erişimi sağlamanın yanında, belgeleri Google Drive, Evernote ve Dropbox gibi birçok bulut platformunda paylaşabilme olanağı sunuyor. Yeni MFP’lerde standart olarak gelen HDD Şifreleme, IP/MAC adres filtresi, IPSEC ve yeni kablosuz LAN doğrulama gibi en son güvenlik özellikleri, güvenlik ayarlarının yönetimi ve uygulanmasını kolaylaştırıyor.

imageRUNNER ADVANCE C256/356 serileri teknik özellikleri

• A4 renkli MFP’ler

• Dakikada 25 sayfa baskı hızı (imageRUNNER ADVANCE C256 serisi)/ Dakikada 35 sayfa (imageRUNNER ADVANCE C356 serisi)

• Kompakt tasarım

• 10,1 inç renkli dokunmatik ekran

• V2 renk ve CS toner teknolojileri

• Wi-Fi bağlanabilme

• Google Drive, Evernote ve Dropbox’un dahil olduğu bulut hizmeti eklentileri

• Apple Air Print ve MOPRIA Print ile uyumlu

• Düşük enerji tüketimi, Blue Angel sertifikalı
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ampulden az enerji harcayan yeni imageRUNNER serisi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ampulden az enerji harcayan yeni imageRUNNER serisi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ampulden az enerji harcayan yeni imageRUNNER serisi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
  2. 2 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!
  3. 3 iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor? iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor?
  4. 4 JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi! JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi!
  5. 5 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC
  6. 6 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
  7. 7 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
  8. 8 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  9. 9 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!
  10. 10 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!