Okunma

Anadolu Ajansı Haber Paketi Kazandırıyor


11 Eylül 2009 Cuma 16:13
Anadolu Ajansı Haber Paketi Kazandırıyor

3G teknolojisi doğrultusunda yenilenen “Anadolu Ajansı Haber Paketi” ile abonelerine haberleri cep telefonlarından görüntülü olarak izleme fırsatı sunan Avea, Anadolu Ajansı Haber Paketi Cep Telefonu” kampanyası ile servise üye olan abonelerine 3G uyumlu cep telefonu kazandırıyor.

7 Kasım 2009 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında “Anadolu Ajansı Haber Paketi”ne üye olan ya da üyeliklerini devam ettiren mevcut aboneler, 10 adet Samsung I200 Cep Telefonu kazanma fırsatı elde ediyor.

 


Çekiliş sonuçları aynı gün www.avea.com.tr adresinden ve 15 Kasım 2009 tarihli Posta Gazetesi’nden öğrenilebilecek.

 

Kampanyadan yararlanmak isteyen Avealılar’ın, ABONE yazıp 9762‘ye mesaj göndererek “Anadolu Ajansı Haber Paketi” paketine üye olmaları yeterli. Pakete üye olduklarında 2 çekiliş hakkı kazanan aboneler, kampanya süresince üyeliklerini devam ettirdikleri her hafta için ekstra 2 çekiliş hakkı daha kazanıyor. 10 adet Samsung I200 cep telefonunun sahibi olacak şanslı aboneler, 12 Kasım 2009 tarihinde yapılacak çekilişle belirlenecek.

:: Anadolu Ajans haber paketine üye misiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Anadolu Ajansı Haber Paketi Kazandırıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Anadolu Ajansı Haber Paketi Kazandırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Anadolu Ajansı Haber Paketi Kazandırıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "