Okunma

Intel Arabalara Pil Üretecek mi?


13 Aralık 2008 Cumartesi 15:36
Intel Arabalara Pil Üretecek mi?

Intel Yönetim Kurulu‘na danışmanlık yaparak emeklilik yıllarını geçiren Andrew Grove, Intel’e değişik bir öneriyle geldi. Grove tarafından yapılan öneriye göre Intel, önümüzdeki yıllarda çok büyük önem kazanacak olan elektrikli araba aküsü konusunda çalışmalara başlayarak o sektörde lider olmalı. Elbette Intel açısından çok farklı bir sektör ve işlemci yonga setleri veya ağ yongalarından oldukça uzak. Diğer tarafta dünyada artan kirlilik, azalan petrol ve yükselen yakıt fiyatları hesaba katıldığında en verimli akü teknolojisini (veya kuru pil de olabilir) üreten firma hem paraları çuvalla taşıyacak hem de yeni bir çağın öncüsü olacak.

:: Intel işe VARTA’yı alarak mı başlar?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Intel Arabalara Pil Üretecek mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Intel Arabalara Pil Üretecek mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Intel Arabalara Pil Üretecek mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "