Okunma

Android Geliştirici Günleri 2013


03 Haziran 2013 Pazartesi 12:38
Android Geliştirici Günleri 2013

Ülkemizden ve dünyanın farklı kentlerinden Google Geliştirici Grupları ve Teknoloji topluluklarının birlikte hazırladığı etkinlikte, 7 farklı ülkeden 15 organizatör topluluk bulunuyor. Toplam 60 konuşmacının olduğu etkinlikte, 20 konuşmacı yurt dışından geliyor. 1500 katılımcının beklendiği Android Geliştirici Günleri etkinliği ODTÜ KKM‘de 14-15 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Katılımın ücretsiz olduğu, gönüllüler tarafından organize edilen ve Türkiye’de teknoloji geliştiriciliğini küresel seviyeye çıkarmak için bir kıvılcım olmayı hedefleyen, Android teknolojileri ve mobil dünya üzerine seminerler ve yarışmalar içeren bir teknoloji konferansı olan Android Geliştirici Günlerinde; Lars Vogel, Eric Lafortune, Bernd Schulze, Mark Allison gibi Android dünyasının tanınmış isimleri konuşmacı olarak yer alacak.

Etkinlikte ayrıca, 14 Haziran Cuma günü 13.30 da başlayacak ve 15 Haziran Cumartesi günü 13.30‘da son bulacak olan yarışmada, Android geliştiricileri 24 saat aralıksız kod yazarak yarışacaklar. Yarışmada dereceye girenlere Turkcell tarafından çeşitli hediyeler verecek.

Android Geliştirici Günleri’ne katılanlara Dubai‘de iş kurma fırsatı sunan, pazara çıkabilecek yaratıcı ve yenilikçi fikirlerin arandığı Innov-a-thon’Lite girişimcilik yarışmasının Ankara ayağı da etkinlik kapsamında gerçekleşiyor. 3 saatlik maraton sonunda kazanan gruplara Dubai’de fikirlerini gerçekleştirme imkanı için ulaşım, konaklama ve danışmanlık gibi kaynaklar Turn8 tarafından sunuluyor.

Sponlorları arasında ShiftDelete.Net’in de bulunduğu etkinlikle ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayın.   

:: Etkinliğe katılmayı düşünüyor musunuz?
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Android Geliştirici Günleri 2013”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bende gidecemlen. En tanınmayan gelistirici ünvanı için. Googledakilerden dahna iyi java biliyorum. Daha güvenli yazılım yazıyorum ben. Kendi android isltmi sistemimi hpazırlıyorum.

" Android Geliştirici Günleri 2013 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android Geliştirici Günleri 2013 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android Geliştirici Günleri 2013 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "