Android için Apple Music güncellendi!


2017-04-05 05:30:00
Android için Apple Music güncellendi!

Music uygulaması ile Spotify gibi çevrimiçi müzik servislerinin karşısına yeni bir rakip olarak çıkan Apple, beklentilerin aksine Android kullanıcıları tarafından yoğun bir ilgi görünüyor.

Play Store’dan 10.000.000’dan daha fazla kez indirilen Apple Music uygulaması için Android kullanıcılarının hoşuna gidecek olan yeni bir güncelleme yayınlandı. 

Apple Music uygulamasının tasarımı yenilendi!

Yayınlanan güncelleme ile birlikte Android için 2.0 sürümüne yükseltilen Apple Music uygulaması ile artık bir yandan şarkılar dinlerken, diğer yandan dinlenilen şarkının sözlerine göz atılabiliyor.

17-04/05/apple-music.png

Yenilenen tasarım ile birlikte uygulamaya eklenilen Arşiv sekmesi kullanıcının müzikleri arasında kolayca gezinebilmesini sağlarken, Göz At sekmesi altında kullanıcının tarzına uygun yeni müzik önerileri yapılıyor.

Sizin İçin bölümünde ise sevdiğiniz müzikleri temel alarak şarkı ve albüm önerilerinde bulunan Apple Music uygulamasını kullanabilmek için, kullanıcıların 9.99 dolar ödemeleri gerekiyor.

Yukarıda yer alan linke tıklayarak, Apple’ın Android cihazlar için yeni özelliklere kavuşturduğu Music uygulamasına ulaşabilirsiniz.

:: Apple Music servisini kullanıyor musunuz?


 • yazarMehmet Ali Ertunç

  2015 yılının Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Pilot olma hayali ile uçaklara olan hayranlığı her geçen gün artarken, 7 yıl önce başlayan spor hayatına zorunlu bir ara sonrasında kaldığı yerden devam ediyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Android için Apple Music güncellendi!” üzerine 2 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Dolar değil TL yanlışlık olmuş

  2. SDN Okuru dedi ki:

   3 ay ücretsiz olunca spotify i kapatip gectim

  Yorum yazın