Okunma

Android için Bike Mania Moto Free


20 Temmuz 2012 Cuma 06:45
Android için Bike Mania Moto Free

Ace Viral’in geliştirdiği Bike Mania Moto Free, uzun isimli, eğlenceli bir dengede durma tabanlı yarış oyunu. Bu ilginç yapıma yakından bakalım ve bize neler sunuyor görelim.

Bike Mania Moto Free, 13 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4.3 olan yapım, Android 2.1 ve üstünde çalışıyor. 

Parlak, canlı ve keskin grafikleriyle dikkat çeken yapım, basit ancak eğlenceli bir oynanış sunuyor. İki boyutlu bir oyun olan Bike Mania Moto Free‘de asıl amaç başlangıçtan bitişe ulaşmak. Pistin içindeki çeşitli engelleri aşmak için pilotun dengesini sağlamak gerekiyor.

Sağ köşedeki yeşil ikon gaz vermeye, kırmızı ise fren yapmaya yararken, soldaki vitese benzeyen çubuk ise pilotu dengede tutmaya yarıyor. Oynanışın sadece bu üç tuştan ibaret olduğu yapım, basit ancak eğlenceli bir oynanış deneyimi sunuyor.

Bike Mania Moto Free, üç adet antreman bölümü, iki adet içinde 10 bölüm bulunan büyük bölüm içeriyor. Bu sınırlı sayıdaki bölümün hızlıca bitiyor. Oyundaki tüm bölümleri açmak için ödenmesi gereken ücret ise 2.97 dolar.

Eğlenceli oynanışı ve kaliteli grafikleri ile dikkat çeken yapım, ücretsiz sürümü ile kısıtlı bir oynanış deneyimi sunuyor. Tüm bölümleri açmak için verilecek 2.97 doların ise bu oyun için yüksek bir ücret olduğunu belirtmekte fayda var.

İndirmek için tıklayın.

Barkod tarayıcı ile tarayın.

Barkod tarayıcınız yoksa buradan yükleyin.

:: Bike Mania Moto Free’yı denediniz mi?
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android için Bike Mania Moto Free konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android için Bike Mania Moto Free ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için Bike Mania Moto Free ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "