Android için en iyi MMORPG oyunları 2020


20 Mayıs 2020 Çarşamba 22:00
Android için en iyi MMORPG oyunları 2020

Akıllı telefonların donanımlarının güçlenmesi, daha güçlü ve farklı yapıdaki oyunların daha rahat oynanmasına izin vermeye başladı. MMORPG tarzındaki oyunlarında akıllı telefonlar üzerinde yüksek performansla oynanmasına imkan veren donanımsal teknolojiler, mobil oyun dünyasına ayrı bir nefes kazandırmıştır. Android için en iyi MMORPG oyunları 2020 listemizde, Android cihazlarınızdan oynayabileceğiniz en güzel oyunları sizler için listeledik.

Android için en iyi MMORPG oyunları 2020

Era of Legends

en iyi MMORPG oyunları 2020

101XP’nin yapımcılığını üstlendiği çok gelişmiş bir dünyayı oyuncularına sunan Era Of Legends, ejderhalar, zindanlar ve klanlar gibi farlı oyun içi içerikleriyle dikkat çekiyor. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunlar arasındaki Era Of Legends, farklı uzmanlık alanlarına sahip 8 ayrı sınıftan oluşuyor.

Savaş sisteminin en başarılı halini, oldukça basit kontrollerle bulabileceğiniz oyun, Android cihazınızda olması gereken oyunlardan biri olarak dikkat çekiyor.

Era of Legends’i buradan indirebilirsiniz.
yazarYiğit Can Polat

1999 yılından bu zamana kadar en büyük tutkum olan teknolojiyi, ilk masaüstü bilgisayarımı kutusundan çıkarırken yaşadığım ilk günkü heyecanımla beraber ShiftDelete.Net ailesi içinde sizlere ulaştırmaya çalışıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android için en iyi MMORPG oyunları 2020 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android için en iyi MMORPG oyunları 2020 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için en iyi MMORPG oyunları 2020 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "