Okunma

Android için Lightroom güncellendi!


07 Ekim 2017 Cumartesi 02:28
Android için Lightroom güncellendi!

Adobe bugün yayımladığı yeni güncelleme ile birlikte oldukça popüler olan mobil fotoğraf düzenleme uygulaması Lightroom’un arayüzünü Android platformunda tamamen yeniledi.

Lightroom Android gerçekten de baştan mı yaratıldı?

Firmadan yapılan açıklamaya göre yeni arayüz direkt olarak Android’in tasarım dili göz önüne alınarak hazırlandı ve bu güncelleme yalnızca ufak tefek hata düzenlemelerinden ibaret değil.

Fakat güncellemeyi yüklediğiniz anda uygulamadaki değişiklikleri farkedebiliyor olsanız da, yapılan değişikliklerin yukarıda belirttiğimiz Adobe’nin açıklamaları kadar abartı olmadığını da görebilirsiniz.

android

Yine de güncelleme ile birlikte uygulamanın kesinlikle çok daha akıcı hale geldiği ve çok daha hızlı tepki verdiğini söylemek mümkün. Ayrıca uygulamada yer alan kontroller ve düğmelerin de etiketlerle birbirinden ayrıldığını da belirtelim.

Son olarak da güncelleme ile birlikte Lightroom uygulamasının en son kamera ve lenslere de erişiminin sağlandığını hatırlatarak haberimizi noktalayalım.

:: Lightroom kullanıyor musunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android için Lightroom güncellendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android için Lightroom güncellendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için Lightroom güncellendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "