Okunma

Android için Microsoft Outlook güncellendi!


09 Eylül 2017 Cumartesi 07:30
Android için Microsoft Outlook güncellendi!

iOS için Outlook uygulamasının ikinci yaşını kutlayan Microsoft‘un bu yılın ilk aylarında yayınladığı bir güncelleme ile uygulamayı oldukça işlevsel bir hale getiren eklenti desteğini kullanıma sunduğunu sizlere duyurmuştuk.

Android kullanıcılarına bu konuda verdiği sözü tutan Microsoft, yedi ay gibi bir sürenin ardından bu kez Android için Outlook uygulamasını güncelleyerek eklenti desteğine kavuşturdu.

Outlook uygulaması eklenti desteğine kavuştu!

İdeal bir gelen kutusunun en önemli özelliğinin bağlantı çeşitliliği olduğunun altını çizen Microsoft, eklenti desteği ile birlikte Dynamics 365, TrelloEvernoteSmartsheet ve GIPHY gibi farklı ihtiyaçlara hizmet eden uygulamaların Outlook’a entegre edilmesine imkan tanıyor.

Bu sayede Outlook’taki eklentileri kullanarak doğrudan e-postalarınızı Trello kartlarına dönüştürebilecek, konuşmaları Evernote’a kaydedebilecek, iletileri saniyeler içinde başka dile çevirebilecek ve çok daha fazlasını gerçekleştirebileceksiniz.

Destek sunulan tüm eklentileri görüntülemek ve kurulum gerçekleştirmek için Outlook uygulamasını açtıktan sonra, Ayarlar > Eklentiler yolunu takip etmeniz ve kullanmak istediğiniz eklentinin yanında bulunan + simgesine tıklamanız yeterli.

:: Android için Outlook uygulamasına gelen eklenti desteği hakkında ne düşünüyorsunuz?


yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi’nde eğitim hayatına devam ediyor. Uçaklara olan hayranlığı ve merakı her geçen gün artarken, 7 yıl önce başlayan spor hayatına zorunlu bir ara sonrasında kaldığı yerden devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

4 yorum - “Android için Microsoft Outlook güncellendi!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Outlook önce mail nasıl silinir onu öğrensin çöpten sildiğin mail çöp kutusuna geri geliyor

  2. SDN Okuru dedi ki:

    uzun zamandır android telefonumda Outlook kullanıyorum. bir iki hata hariç Google epostadan daha kullanışlı. ayrıca rehbere Hotmail kişilerimi de eklediği için çok da faydalı.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Outlook çok iyi. Gmail karmakarışık. Eklenti desteği ile çok daha işlevsel olacaktır.

Yorum yazın

Geri bildirim