Okunma

Android için Microsoft Outlook güncellendi!


16 Ocak 2018 Salı 22:30
Android için Microsoft Outlook güncellendi!

Microsoft’un, geçtiğimiz Eylül ayında yayınladığı güncelleştirme ile ilk olarak iOS kullanıcılarına sunulan ve uygulamayı çok daha işlevsel hale getiren eklenti desteğiniAndroid ile buluşturduğunu sizlere duyurmuştuk.

Uygulamayı geliştirmeye devam eden Microsoft, Android sürümü için yeni bir güncelleme daha yayınladı. Yayınlanan küçük güncelleştirme ile kullanıcıların spam e-postalardan çok daha kolayca kurtulması sağlanıyor.

Microsoft Outlook ile spam e-postalara savaş açıldı!

Yenilenen uygulama ile birlikte kullanıcılar gelen e-postaları doğrudan spam olarak işaretleyebiliyor. Bunun yanı sıra artık önemsiz e-postalar klasörü tek bir dokunuş ile kolayca boşaltılabiliyor.

Günümüzde en basit e-posta uygulamalarında bile yer alan bu özellikler için Microsoft’un neden bu zamana kadar beklediği ise bilinmiyor.

Microsoft Outlook

Bunun yanı sıra Microsoft Outlook’un çok daha stabil ve hızlı bir şekilde çalışması için yapılan hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri, güncelleştirme notlarında yer alan diğer bilgiler arasında.

Android için Outlook’un yeni sürümü Google Play Store’da yerini aldı. Bu nedenle güncellemeyi yüklemek için uygulama sayfasına gitmeniz yeterli.

:: Android için Outlook uygulamasını aktif olarak kullanıyor musunuz?
yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Havacılık tutkusu her geçen gün artarken, silahlara ve otomobillere büyük ilgi duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

6 yorum - “Android için Microsoft Outlook güncellendi!”

 1. isa koç dedi ki:

  Beyler ***** ‘nun bir mail uygulaması var. Bence aradığınız tüm ihtiyacı karşılayacak. Ayrıca en sevdiğim 2 yanı var.
  1 şarjı neredeyse hiç yemiyor. diğer mail uygulamaları sürekli mail kontrolü yaparken şarjı emiyor adeta, ama bu uygulama o konuda mükemmel.
  2 kendime e-postala özelliği. Diyelim internette gezerken bir sayfada birşeyi beğendiniz, onu bir yere kaydedip sonra bakmak istiyorsunuz, hemen paylaşa basın orada mail ru’nun kendime e-postala kısmını göreceksiniz, basın anında sizin mail adresinize e-postalasın. Yanlız diyelim 5 farklı eposta hesabı eklediniz en son hangi eposta hesabınıza bakıp orayı açık bıraktıysanız kendime e-postala onu baz alıp oraya gönderiyor.

 2. Muhammed Talha Öztürk dedi ki:

  GMAIL LE ALTERNATİF VAR INBOX DAHA KULLANIŞLI

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Outlook önce mail nasıl silinir onu öğrensin çöpten sildiğin mail çöp kutusuna geri geliyor

 4. SDN Okuru dedi ki:

  uzun zamandır android telefonumda Outlook kullanıyorum. bir iki hata hariç Google epostadan daha kullanışlı. ayrıca rehbere Hotmail kişilerimi de eklediği için çok da faydalı.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Outlook çok iyi. Gmail karmakarışık. Eklenti desteği ile çok daha işlevsel olacaktır.

" Android için Microsoft Outlook güncellendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android için Microsoft Outlook güncellendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için Microsoft Outlook güncellendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "