Okunma

Android İçin Sil Baştan Kogan Agora


24 Şubat 2009 Salı 10:39
Android İçin Sil Baştan Kogan Agora

Bilindiği üzere Avustralya’nın bağrından kopan Kogan Agora dünyanın ikinci Android telefonu, ilk düşük maliyetli akıllı telefonu olma yolunda attığı ilk adımdan sonra ilk olarak Google’dan ekran çözünürlüğünün Android uygulamalarına uygun olmaması nedeniyle veto yedi. Ardından Ruslan Kogan tarafından kötü haber doğrulandı. Ne ucuz ve akıllı bir telefon, ne de ikinci Android cihazı rüyası gerçekleşecekti.


3,8 inç ekran sizce de biraz büyük değil mi?

İkinci Android telefonundan öte telefonları geçtiğimiz hafta tamamlanan Mobile World Congress‘te tanıtıldı. Ancak Kogan kendine yaraşır biçimde haftayı sessiz geçirmedi ve Agora’nın Qwerty klavyesini tasarımdan çıkartıp, yerine sanal bir Qwerty klavyeyi kocaman bir 3,8 inç ekrana sığdıracağını açıkladı. Bakalım bu kez Kogan ürünleri piyasaya sürme konusunda başarılı olabilecek mi? Zira söylendiği üzere orijinal Agora dağıtıma çıkmak üzere yüklendiği sırada son anda durduruldu.

:: Kogan’ın tam ekran dokunmatik Agora’sı da ilki gibi yalan olur mu?
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android İçin Sil Baştan Kogan Agora konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android İçin Sil Baştan Kogan Agora ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android İçin Sil Baştan Kogan Agora ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "