Okunma

Android için SwiftKey güncellendi!


14 Mart 2018 Çarşamba 08:00
Android için SwiftKey güncellendi!

Android işletim sisteminde en çok kullanılan klavye uygulamalarından biri olan SwiftKey bugün önemli yeniliklerle güncellendi. Microsoft tarafından 250 milyon dolar ücret karşılığında satın alınan uygulama artık 7.0 sürümüne geçiş yapmış oldu.

SwiftKey 7.0 neler getiriyor?

Güncelleme ile birlikte uygulamaya eklenen en önemli yeniliklerden biri yeni araç çubuğu. Bu yeni araç çubuğu sayesinde artık SwiftKey kullanıcıları da hızlıca GIF görsellere ve çıkartmalara erişebilecekler. Hatta artık kendi fotoğraflarınızı kullanarak yeni çıkartmalar da yaratabileceksiniz.

Eğer bu yeni özelliğe erişmek istiyorsanız önce uygulamanızı güncellemeli ve ardından da sanal klavyenin tahmin bölümünün solunda yer alan “+” simgesine dokunmanız gerekiyor. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra karşınıza GIF görselleri ya da çıkartmalar geliyor ve istediğinizi seçip gönderebiliyorsunuz.

SwiftKey

Bunun dışında uygulamanın güncellenmesiyle birlikte Dünya’da çok bilinmeyen ve az kullanılan 19 farklı dilin daha desteği de sanal klavyeye eklenmiş oldu. Bu diller arasında Ayizo, Aymara, Bavyera, Kirundi, Lombard, Mam ve Miskito gibi birçok seçenek yer alıyor.

Güncellemeyi yüklemek ve yeni araç çubuğundan faydalanmak istiyorsanız siz de Google Play Store üzerinden uygulamanın sayfasına gidebilir ve klasikleşmiş şekilde yeni sürümü indirebilirsiniz.

:: Hangi sanal klavye uygulamasını kullanıyorsunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Android için SwiftKey güncellendi!”

  1. Nuri dedi ki:

    İngilizce ve Türkçeyi dillerin arasına ekleyin sonra Türkçe kelimelere bile yapılan İngilizce öneriler ile kafayı yiyin. Yine kötünün iyisi gboard!

  2. Samed dedi ki:

    Bence* Swift Key ne kadar değişirse değişsin ben kullanmam, garip bir kullanım tarzı var ne kadar özelleştirsem de özelleştireyim istediğim gibi bir performans alamıyorum. En iyisi GBoard 🙂

" Android için SwiftKey güncellendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android için SwiftKey güncellendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için SwiftKey güncellendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "