Okunma

Android İçin Uygulama Geliştirme Ders 1


07 Eylül 2011 Çarşamba 13:30
Android İçin Uygulama Geliştirme Ders 1

Android özellikle üçüncü parti geliştiriciler sayesinde her geçen gün daha da büyüyor. Siz de bu büyümede pay sahibi olmak, Android için uygulama geliştirmek istiyorsanız öncelikle Android için nasıl uygulama geliştirileceğini öğrenmeniz gerekiyor. 

Daha önce AveaLabs, bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için kendi blog sayfasında Android uygulaması geliştirmek için gerekli ortamın kurulmasıyla ilgili oldukça açıklayıcı bir yazı yayınlamıştık. Şimdiyse birinci derse başlayabiliriz.

Siz de Android için uygulama geliştirmek istiyor, fakat nereden başlamak gerektiğini bilmiyorsanız AveaLabs‘ın blog sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

:: Android için uygulama geliştirmeyi denediniz mi?

 
yazarAtalay Keleştemur

Web uygulamaları geliştirmekten, yazı yazmaktan ve Linux kullanmaktan keyif alan bir açık kaynak gönüllüsü. Ayrıca boş zamanlarında bol bol LOTRO oynuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Android İçin Uygulama Geliştirme Ders 1”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Hangi sayfaları?

" Android İçin Uygulama Geliştirme Ders 1 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android İçin Uygulama Geliştirme Ders 1 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android İçin Uygulama Geliştirme Ders 1 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "