Okunma

Android İçin WhatsApp Uygulaması


07 Aralık 2011 Çarşamba 13:40
Android İçin WhatsApp Uygulaması

Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan WhatsApp Messenger, sizi bir nevi operatörlere, dolayısıyla da tarife ve koşullara bağımsız hale getiriyor. Listenizdeki tüm WhatsApp kullanan kişilerle ücretsiz mesajlaşmanız için tek ihtiyacınız olan şey internet.

WhatsApp‘ı yükledikten sonra, numaranızı isteyen bir kutu çıkıyor. Bu kutuya, +90 olmaksızın numaranızın gerisini yazdıktan sonra, göndere basmak sizin WhatsApp‘a girişinizi sağlıyor. Bu evreden sonra sizin yapmanız gereken şey telefonunuzun rehberiyle, WhatsApp’ın rehberinin senkronizasyonunu beklemek.

 

Rehberimizde kayıtlı kişilerin hangilerinin WhatsApp kullandığını öğrendikten sonra işlem tamamlanıyor. Artık listenizden bulunan kişinin üzerine tıklayıp, ücretsiz olarak mesaj göndermek için hiç bir engelimiz kalmadı. Kullanışlı bir mesajlaşma ekranı sunan Whatsapp, karşılıklı görüşmeyi iPhone tarzında bize sunuyor. Bu ekranı özelleştirmek, kendi istediğiniz arkaplanları uygulamak, konuşma balonlarının renklerini değiştirmek sizin elinizde.

Konuşmalarımızı bitirdikten sonra, mesaj kutumuzda son görüştüğümüz kişiler, son yaptığımız ortak konuşmaları bulabiliyoruz. Sık konuştuğumuz kişileri rahatlıkla bulmamıza da imkan veren mesaj kutusu, WhatsApp‘ın kısayoluna tıkladığınızda karşınıza gelen ilk ekran.

Her platformdaki kullanıcıları, operatör, tarife ve ücret ayırmaksızın buluşturan, çok hızlı ve stabil bir şekilde birbirine bağlayan WhatsApp programı, bizce yeni nesil tüm akıllı telefonların vazgeçilmez uygulamaları arasındadır. Tabii Wi-Fi ile bağlanmadığınız noktalarda 3G ile bağlanıp mesaj göndermek için yine operatörünüzün internet tarfilerinden yararlanmanız gerekiyor. En azından her yöne aynı kb gönderim yaptığı için operatör farkı olmuyor.

WhatsApp Android uygulamasıni indirmek için buraya tıklayın

Uygulamanın aynı zamanda iPhone, Symbian ve BlackBerry versiyonu da bulunuyor.

:: Android için WhatsApp kullanıyor musunuz?

– Orsen SENGÜL

Normal
0
false

21

false
false
false

TR
X-NONE
X-NONE

iPhone , Symbian ve Blackberry ile beraber Android
kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan Whatsapp Messenger, sizi
tarife,koşul,operatörlere bağımsız hale getiriyor. Listenizdeki tüm whatsapp
kullanan kişilerle ücretsiz mesajlaşmanız için tek ihtiyacınız olan şey
internet…

——————————————————-

Whatsapp’ı yükledikten sonra, numaranızı isteyen bir kutu
çıkıyor.. Bu kutuya, +90 olmaksızın numaranızın gerisi yazdıktan sonra,
gönder’e basmak sizi Whatsapp’a girişinizi sağlıyor.. Bu evreden sonra sizin
yapmanız gereken şey telefonunuzun rehberiyle, Whatsapp ‘ın rehberinin
senkronizasyonunu beklemek.

——————————————————-

 

 

 

 

 

Herşey Tamam! Artık listenizden bulunan kişinin üzerine
tıklayıp, ücretsiz olarak mesaj göndermek için hiç bir engelimiz kalmadı.
Kullanışlı bir mesajlaşma ekranı sunan Whatsapp, karşılıklı görüşmeyi iPhone
tarzında bize sunuyor. Bu ekranı öz

iPhone , Symbian ve Blackberry ile beraber Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan Whatsapp Messenger, sizi tarife,koşul,operatörlere bağımsız hale getiriyor. Listenizdeki tüm whatsapp kullanan kişilerle ücretsiz mesajlaşmanız için tek ihtiyacınız olan şey internet…

 

——————————————————-

Whatsapp’ı yükledikten sonra, numaranızı isteyen bir kutu çıkıyor.. Bu kutuya, +90 olmaksızın numaranızın gerisi yazdıktan sonra, gönder’e basmak sizi Whatsapp’a girişinizi sağlıyor.. Bu evreden sonra sizin yapmanız gereken şey telefonunuzun rehberiyle, Whatsapp ‘ın rehberinin senkronizasyonunu beklemek.

 

——————————————————-

 

 

 

 

 

Herşey Tamam! Artık listenizden bulunan kişinin üzerine tıklayıp, ücretsiz olarak mesaj göndermek için hiç bir engelimiz kalmadı. Kullanışlı bir mesajlaşma ekranı sunan Whatsapp, karşılıklı görüşmeyi iPhone tarzında bize sunuyor. Bu ekranı özelleştirmek, kendi istediğiniz arkaplanları uygulamak, konuşma balonlarının renklerini değiştirmek sizin elinizde.

 

——————————————————-

Konuşmalarımızı bitirdikten sonra, mesaj kutumuzda son görüştüğümüz kişiler, son yaptığımız ortak konuşmaları bulabiliyoruz..Sık konuştuğumuz kişileri rahatlıkla bulmamıza da imkan veren mesaj kutusu, Whatsapp’ın kısayoluna tıkladığınızda karşınıza gelen ilk ekran..

 

 

——————————————————-

Her platformdaki kullanıcıları, operatör,tarife ve ücret ayırmaksızın buluşturan, çok hızlı ve stabil bir şekilde birbirine bağlayan WhatsApp programı, bizce yeni nesil tüm akıllı telefonların vazgeçilmez uygulamaları arasındadır..

Uygulama linki: https://market.android.com/details?id=com.whatsapp&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS53aGF0c2FwcCJd

Üretici Web Sitesi: http://www.whatsapp.com/

Orsen SENGÜL

 

elleştirmek, kendi istediğiniz arkaplanları
uygulamak, konuşma balonlarının renklerini değiştirmek sizin elinizde.

——————————————————-

Konuşmalarımızı bitirdikten sonra, mesaj kutumuzda son
görüştüğümüz kişiler, son yaptığımız ortak konuşmaları bulabiliyoruz..Sık
konuştuğumuz kişileri rahatlıkla bulmamıza da imkan veren mesaj kutusu,
Whatsapp’ın kısayoluna tıkladığınızda karşınıza gelen ilk ekran..

 

——————————————————-

Her platformdaki kullanıcıları, operatör,tarife ve ücret
ayırmaksızın buluşturan, çok hızlı ve stabil bir şekilde birbirine bağlayan
WhatsApp programı, bizce yeni nesil tüm akıllı telefonların vazgeçilmez
uygulamaları arasındadır..

Uygulama linki: https://market.android.com/details?id=com.whatsapp&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS53aGF0c2FwcCJd

Üretici Web Sitesi: http://www.whatsapp.com/

Orsen SENGÜL
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

52 yorum - “Android İçin WhatsApp Uygulaması”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Whatsapp indir benim teleponu

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Kimse bulamadımı profil koyma sorununu ??? General mobile 4g

" Android İçin WhatsApp Uygulaması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android İçin WhatsApp Uygulaması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android İçin WhatsApp Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "